resim
Sacha Boey
Takım:Bayern
Mevki:Sağ Bek
Yaş:23
Boy:1.78
Uyruk:Fransa
 • 4561
  nasıl sattın bu adamı soruyorum nerde performans verdi de bu paralar etti bu adam. tsl’de oynayarak mı etti 35 milyon euro. bi takım as oyuncu olarak sağ beksiz sol beksiz bırakılır mı? bunlar bırakın as oyuncu bulmayı o pozisyonlara yedek bek bile bırakmadılar. noldu şimdi? elendin avrupa’dan. belki ligi de kaybedeceksin. olası barış alper, nelson belkş kerem aktürkoğlunun transferlerinden alacağın parayı düşürmedin mi? bu çocuklar yarı final oynasa daha çok paraya gitmezler miydi?

  sağ beksiz sol beksiz takım olur mu?
  olur, olmaz olur mu?
  ama olmaz olsun.
  özdemir asaf.
 • 4563
  galatasaray’a çok büyük bir savunma gücü sağlamış olan ex aşkımız. bize çok büyük paralar kazandırarak gitti ama o gittiğinden beri de niye o kadar para ettiğini sürekli görebiliyoruz.

  yolu tekrardan açık olsun kendisinin. sorun kendisinin satışından ziyade yerine kimsenin alınmaması, sorun galatasaray’ın maaş yükünün boş yere şişirilmesi, sorun galatasaray’ın kadro mühendisliğinin doğru yapılamayarak bazı pozisyonların şişkin bazı pozisyonların seyrek bazı pozisyonların da olmayacak şekilde dizayn edilmesi.
 • 4566
  2023-2024 sezonu ara transfer döneminde münih'e yaklaşık bir şampiyonlar ligi geliri kadar paraya sattığımız futbolcu.

  marcao gibi şansızlık yaşayıp sakatlık yaşamış. umarım marcao kadar uzun süreli sakatlık sorunu yaşamaz.

  kendisinin eksikliğini hissediyoruz. köhn yerini diğer kanat bekinde doldurur mu zaman gösterecek ama kendisini çok özledim şimdiden.

  yönetimin kendisini satmayı kabul etmesine kızmıyorum. hak veriyorum. şampiyonlar liginden elenince kendisinin kazandırdığı para çok iyi oldu. şampiyonlar ligi'nde çok ilerlemişiz gibi oldu. şampiyonlar ligi'nde devam etseydik satmazdık bence.

  avrupa ligi gözden çıkarılmış gibi de göründü boey yerine hemen birilerini paraları saçıp almamış olmamızdan dolayı. avrupa ligi'nde şampiyon bile olsak bu kadar para kazanılamayabilirdi.

  bankalar birliği faiz çukurundan ve kapitülasyonlardan kurtulmak için bir fırsat yarattı boey bize.

  yolu açık olsun.

  ama yönetim yerine iyi kötü birilerini "zamanında" alabilmeliydi yine de.
 • 4567
  kendisi mevcut takımda olsa da skor benzer olurdu. rakip yarı sahayı geçemediğimiz, sadece top şişirdiğimiz bir sistemde en iyi beki sağ tarafa koysak da benzer şey olurdu. futbol takım oyunu ki zalgiris maçında, molde maçlarında da aynı pozisyonları verdik. boey var diye vermemezlik yapmadık. boey çok iyi bir oyuncu, gözümde dünyanın sayılı beklerindendir ama bu maç kurtarıcı olamazdı.

  oyunumuzun bekler ile alakası yok, galatasaray futbol takımı aynı pozisyonu sene başından beri veriyor, boey ile de veriyordu, kaan ile de verecek. bu kadar basit top kaybedip, orta sahayı kalabalık tutmayan bir galatasaray takımı önde pres sonucu geçilince bu akşam yediğimiz bütün gollerde olduğu gibi arkaya adam kaçırıp golü yiyecekti, boey engel olamayacaktı.

  (bkz: 22 şubat 2024 sparta prag galatasaray maçı)
 • 4568
  satışının ilk maliyeti uefa avrupa ligi'nden erken elenmek oldu, bu kabul edilebilir. ama ligin de kaybına sebep olabilecek kadar büyük bir açık var kadromuzda, işte o kabul edilemez.

  boey'i satıp bankalar birliği ödemesini düştükten sonra kalan parayla iki bek bir ortasaha alsaydık ne prag'a elenirdik ne de acaba ligi de mi kaybedeceğiz diye endişelenirdik. biz onun yerine parayı seçim öncesi kasada tutmak isteyen başkanın kişisel hesapları için sezonu harcadık.

  bu sezon şampiyon olamazsak sebebi yönetimin şampiyon olmayı rakip yönetim kadar istemiyor olması olacak.
App Store'dan indirin Google Play'den alın