resim
Sacha Boey
Takım:Galatasaray
Mevki:Sağ Bek
Yaş:23
Boy:1.78
Uyruk:Fransa
 • 2672
  2022-2023 sezonunda gösterdiği üstün performans ve sahada forma için verdiği mücadele için ben kendisine teşekkür ediyorum. muhtemelen 2023 yazında arsenal'e transfer yapacak fakat eminim ki bizimle olmanın ayrıcalığını her anlamda hissetmiştir ve hissediyordur da. çünkü hem futbolunu geliştirdi, hem de bireysel olarak kariyerini bir üst basamağa taşıma fırsatını yarattı.

  ayrıca kendisine dair en çok mutlu olduğum ve benim sacha boey diyince aklımda oluşan ilk düşünse, henüz 22 yaşında olmasına rağmen çok olgun ve güçlü bir karaktere ve duruşa sahip. top onun ayağına geldiğinde hiçbir zaman gram şüphe duymadım, bir örnek vermek gerekirse aynı rahatlığı ve güveni mariano'da veya linnes'de asla yaşamıyordum mesela.

  şampiyonluğu sonuna kadar hak etti, kutlu olsun.
 • 2673
  fatih terim'in bu konudaki yaklaşım ve emeğini inkar edemeyiz. ben gençleşme operasyonu olayına inanmasam da yine de zorunluluktan bile olsa galatasaray'a hem önemli değerler kazandırıldı hem de bir imaj yaratıldı aslında. marcao geldi, sevilla'ya gitti. bu canavar muhtemelen ingiltere yapar. nelsson yine her lige gidebilir. genç oyuncular için çok iyi bir basamak imajı yarattı galatasaray ki bu çok önemli bir şey bence.

  bence morutan'dan da olabilirdi ama sorun değil. her transfer tutacak diye bir şey yok. porto da bir sürü adam alıyor, bazıları tutmuyor. önemli olan doğru risk analizidir ve son yıllarda scout bu konuda çok iyi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın