• 2
  o gün birkaç yerde adı çıkmıştı ama almamızın imkansız olduğunu düşünüyordum. çünkü henüz yaşı geçmemiş, dünyanın bir numarasında oynayan bir oyuncuydu. her gece telefonumu kapatmama rağmen o gece nedense telefon açık kalmıştı. gece rüyamda elano'nun galatasaray'la anlaştığını görmüştüm. rüyalarım genelde çıkar gibi iddiam yoktur. belki de çıkan tek rüyam budur. ama o gece açık olan telefonuma gsmobile mesajı gönderdiğinde hala rüyada sanıyordum kendimi. forumlar coşmuş, antu kitlenmiş bikini giyen giyeneydi. bütün rehbere gsmobile mesajını gönderdikten sonra rüya olmadığını anladım. gecenin bi saatinde hatrı sayılır sayıda kişi ayaktaydı.
 • 3
  öyle bir çeşidini gördüm ki bunun, sen rüyanda bile göremezsin yani. öyle bir şey.

  telefon geliyor bana, açıyorum. karşımda haldun.* diyor ki ilk11, yeni transferimizi duydun mu?* duymadım abi, kim diyorum. şimdi söylersem sürpriz bozulur. sen atla gel florya'ya 1 saat içinde imza töreni diyor. (sevgili haldun üstünel beni arayıp transfer haberi veriyor ama istanbul'da yaşamadığımı bilmiyor galiba) neyse, adı rüya ya, 1 saat içinde florya'da buluyorum kendimi. bakıyorum, bakakalıyorum, donuyorum, hiçbir şey diyemiyorum. çünkü yeni transferimizin adı: (bkz: christian bale)*

  uyanıyorum, gülüyorum kendime. bu nasıl bir bilinçaltı olm?
 • 4
  malum bu günlerde ersan gülüm transferi gündemin tepe noktası. ortalıkta dolanan galatasaray, beşiktaş'ın elinden oyuncu kapıyor iddiaları ayyuka çıkmışken, bu durum da benim bilinçaltıma yerleşmiş olsa gerek, diego forlan'ı rüyamda galatasaray forması ile görüyordum.
  bir yandan rüyada olduğum bilinci yüzüme çarparken, diğer yandan ''yahu drogba gelecek, baros var, stancu var; biz forlan'ı neden aldık arkadaş?'' diye düşünceler dolanıyordu kafamda.

  sanki bu transferi ilk öğrenen benmişim gibi de ''bu transfer çok can yakar, çook'' demiştim kendi kendime. neyse rüyaymış!
 • 6
  daha yeni aramıza katıldığı için selçuk inan'ı sayabilirim.

  öncelikle forza ile abuk subuk rüyalar görme şenliğine hepiniz hoşgeldiniz. bugünkü rüyamız hayli saçma ve hatırlamakta güçlük çektim. evet şimdi rüyaya geçelim.

  ben sözüm ona galatasaray'da çalışıyorum. futbolcuların idmanını izliyorum. tabii selçuk da var orada. buraya kadar her şey normal. sonra idman bitmeden, selçuk koşmaya başlıyor. kimse ne olduğunu anlamıyor ve selçuk arabasına binip, hızla uzaklaşmaya başlıyor. bana oradan diyorlar ki " git bu adamı yakala, nedir derdi sor bakalım. "

  ben de hemen peşine düşüyorum. sonra bana selçuk'un evi olduğunu söyledikleri, yıkık dökük, harabe gibi bir yere geliyorum. kapının önünde yaşlı bir teyze var. ona soruyorum selçuk'u. o da epey zamandır görmediğini ve oradan taşındığını söylüyor. tam dönecekken, selçuk geliyor. beni görünce kaçmaya başlıyor. peşine düşüyorum ama yakalayamıyorum.

  mahçup bir şekilde kulübe dönüyorum. olanları anlatacakken, selçuk'un burada olduğunu söylüyorlar. bakmaya gidiyorum ki hakikaten selçuk idman yapıyor.

  evet, böyle saçma salak rüyalar görmeye başladım. kıssadan hisse: gece yatarken üstünüzü iyi örtün. iyi uykular...
 • 7
  rüyamda devre arası olmuş ve kiralık olarak takıma andreas cornelius katılmıştı. galatasaray tv'de oyuncunun takımla çıktığı idman görüntüler dönüyor ve mert çetin oyuncu hakkında bilgiler veriyordu.

  cornelius'u çok beğendiğimden ya da istediğimden değil de sanırım yaz transfer döneminin son gününde geldi gelecek haberlerinin bilinçaltıma işlemesinden dolayı rüyama girdi.
 • 8
  daha falcao haberleri yokken rüyamda şöyle bir hadise gördüm:
  haberlerde falcao'nun galatasaray'a geleceği falan yazılıyor. taraftar aynen su anki modda. delirmiscesine falcao bekliyor falan derken haberlerde flas olarak falcao'nun real madrid'e transfer oldugu yazıyor. 5 dakika sonra da biz kap'a su bildirimi yapıyoruz: karim benzema ve kulubu real madrid ile 2 yıllık gecici transfer konusunda anlaşılmıştır. bu anlasmaya göre real madrid kulübüne gecici transfer bedeli ödenmeyecektir. benzema'ya ise yıllık 4 milyon euro verilecektir.