• 1
    galatasaray teknik direktörü fatih terim'in, 14 aralık 2019 galatasaray ankaragücü maçı sonrası basın toplantısında dile getirdiği cümle. klişelerin ve hemen her maç ardından maçla veya takımla ilgili yapılan kritiklerin ötesinde, oldukça ciddi bir iddiadır. şimdilik ıspat yolu olmadığı için iddia diyorum, ancak elimizde ciddi ibareler var. fenerbahçeli twitter fenomenlerinin, spor hesabı adı altında çaktırmadan holiganlık yapmaya çalışan tiplerin, tff ve mhk başkanı ile ofislerde rahatça el sürebilen malum takım başkanının olduğu yerde böylesi bir iddia da elbette olasıdır.

    son olarak adı belli, sanı belli, gücü belli tuzlaspor'un, 4-0 kaybettikleri bir galatasaray maçından sonra yaptıkları inanılmaz çirkin olayları da görünce, hocaya hak vermemek mümkün değil. hocanın performansından ziyadesiyle rahatsızım, istifa etmesi gerektiğini de düşünüyorum, ancak bu olay fatih terim'i, x'i, y'i falan aşıyor, doğrudan galatasaray'ı hedef gösteriyor. ülkedeki en naif, sportmen ve centilmen insanlardan birisi olan fernando muslera için bile hakaret edip, rakibi kışkırttıklarından bahsediyorlar. bu kabul edilemez. muslera için en büyük referans kendi ya da takımının söylemleri değil, doğrudan senelerce karşı karşıya geldiği rakiplerinin beyanlarıdır. onlar da muslera için söylenebilecek en güzel şeyleri söyleyeceklerdir.

    hadi her şeyi kabul ederim, bir şekilde kendi takımımızda hata bulabilirim de, 17 aralık 2019 tuzlaspor galatasaray maçı sonrası galatasaray kulübü medya ilişkileri sorumlusu hande sümertaş'a el kaldırıp, üzerine yürüyen, dayılanan bu magandanın hareketleri de bunların ne kadar arsız olduklarının da bir göstergesi adeta. her şeyi bir şekilde kabul ederiz de, kadına şiddet konusunda hiçbir müsamaha gösterilmemeli.

    https://twitter.com/...028733774880770?s=20

    sözün özü, fatih hoca, ankaragücü maçında söylediklerinde hiç de haksız değil.
App Store'dan indirin Google Play'den alın