• 1
  2012-2013 sezonu çeyrek finalde real madrid'le eşleştiğimiz anda verdiğim tepkidir. hem de üniversitede kurayı izleyen yüze yakın kişinin içinde bağıra bağıra söyledim.

  çoğu kişi önce şaşkınca baktı önce, real madrid'in şokundaydı belki de. sonra şoku atlatan herkes tezahuratıma katıldı.

  şimdi düşünüyorum da, real madrid'le olan malzimiz bir yana, aslında kimle eşleşseydik ben yine bağıracaktım buna benzer bir şekilde. çünkü önce inanmak lazım. olur veya olmaz orası ayrı. ama önce inanmalı. hele ki galatasaraylıysan.

  sonuçta biz inanıyoruz.

  real madrid kocan geliyor!
 • 4
  mümkünse bunlarla gruplarda eşleşelim çünkü tur eşleşmelerinde hakemden yana en ufak şansımız olamaz.

  2000-2001 sezonu çeyrek final eşleşmemizde de 2012-2013 sezonu çeyrek final eşleşmemizde de hakem tarafından katledildik. bu adamların lobisine bayern yetmiyor, biz nasıl yeteceğiz? şampiyonlar liginde real madrid'le oynamak büyük bir talihsizliktir. elenirsin, güzel mücadele ettik, aslında biz hak ettik geyiğinden başka bir şey yapamazsın. real madrid böyle bir takım.

  unutmadan 2000 süper kupa finalinde de kendilerine verilen penaltı penaltı değildi. adamlarla ne zaman eşleşsek hakem tarafından mağdur ediliyoruz. kendilerine karşı kupa kaldırmamız, 3 resmi galibiyetimizin olması bile mucize resmen. bunu yapamayan dünya devi takımlar var.
 • 7
  henüz 2017/2018 şampiyonluğu için 3 final maçı olan ve en yakın rakibiyle arasında sadece 1, en yakın ikinci rakibiyle de arasında sadece 3 puan fark bulunan takımın taraftarlarınca manasız şekilde gündem yapılan başlık. biz daha şampiyon olmadık. tarihimizin en kötü deplasman performanslarından birini ortaya koyduğumuz sezonda kalan 3 maçımızın 2'si ligin dişli ekipleriyle deplasmanda. ama sözlüğe bakınca şampiyon olmuşuz, avrupa kupalarına katılımımız kesinleşmiş, takımın ebesiyle uğraşan dursun tekrar başkan seçilmemiş, dar ve eksik kadromuza yeterli takviyeler yapılmış da artık grup kuralarını bekliyormuşuz gibi bir hava var.

  hani diyoruz ya havaya girersen galatasaray çakar sana diye, biz böyle davranırsak bize de çakarlar, sonra ne olduğumuzu şaşırırız. benden söylemesi.

  saçma sapan cinsiyetçi bir başlık.