• 3
  2019-2020 sezonunda 'sorunlu' parçalarından kurtuldu. açıkcası bu ayrılıklar ne yazık ki gerekliydi.

  bell olayında, nfl'de daha önce kontrat konularında bir takımın soyunma odasının sahipleri haklı bulan bir anlayışı benimsediğini görmemiştim. genelde oyuncular birbirlerini kollamaya çalışırlar. ama bell para sevdasının dozunu çok abarttı. onu koruyan, ona harika 'route'lar açan o.l. oyuncularının maaşlarını da düşünerek akil bir yol izlemesi gerekiyordu.

  brown zaten 'takım' olgusunu tamamiyle kaybetti - burada açıkcası ben'in hatalarını da görmemezlikten gelemeyiz. sen takım arkadaşlarını herkesin önüne atamazsın. ne kadar çift yüzüklü, franchise qb olsan da, her hatada radyoya çıkıp insanları eleştiremezsin.

  bell ve brown sihirli oyunculardı. böyle oyuncuları kaybettikten sonra tabiki ofans bocalayacak, ritmini bulmakta zorluk çekecek. sonuçta juju'nun geçen sezonki performansı diğer takımların brown'a uyguladığı double-team'e de dayalıydı. artık hem juju, hem de conner bayrak adam olacaklar. takımın onlara ihtiyacı olduğunda, ortaya onlar çıkacak. shakespeare'in de dediği gibi; tacı takan kafa ağırlaşır. artık onlar bayrak adam olacaklar.

  steelers bu berbat sezon açılışından dersler çıkartacaktır. steelers her zaman genç oyunculara güvenen bir organizasyona sahip oldu. eminim ki moncrief topları yakalamaya başlayacak, savunmada da gençler ürkekliklerinden kurtulup, enerjilerini sahaya yansıtacaklardır. takım günün sonunda hala nfl'in en iyi ofansif çizgilerinden birine sahip. bence bu sezon 'old school' futbol oynamak gerekmekte. bu sancılı geçiş sürecinde yapılacak hatalar oyuncuların özgüvenlerini baltalayacak. baksanıza; big ben bile brown'suz aşırı sönük kaldı. hata olasılığını mümkün oldukça düşürmemiz gerekmekte. bu olasılık da anca topa sahip olup, koşarak düşüyor.
  kısacası iteceğiz, rakip savunma oyuncularını devireceğiz ve yard'ları tırnaklarımız ile kazıyacağız.

  tomlin'i çok zorlu bir sezon bekliyor. kabiliyet orada; biraz işlenmeli ve bilhassa özgüven pompalanmalı. bu özgüveni de ancak sistemi oturtarak pompalayabilirsin. çünkü bu sezon genç bir kadro ile mücadele ediyoruz; bireysel performansa dayalı oyun anlayışı senelerdir bizi patriots'a karşı koyduramadı. sistem oturtma zamanı geldi de geçiyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın