• 1
    (bkz: #3043206)

    çok güzel bir entry giren 9. nesil yazar. tespitine de %100 katılıyorum. ben mesela belhanda fanboyu diye tanımlanan kesimdenim herhalde. buna sebep olan isim hater'ları. sevgim refleksen gelişti denilebilir. ilk geldiği sene kötümsere yakın nötrdüm kendisine karşı. ama ne zaman bu manasız adam asmaca, abartılı sataşma başladı; hiç olmadı bari sosyal medyada kendisini savunayım derdine düştüm.

    bana hep dediğim gibi doğrudan hayatıma dahil olmayan birine bu kadar nefret duymak zaten normal gelmiyor da bu adama duyulan nefret kesinlikle patolojik. hakarete varan nefret söylemleri oluyor. normal eleştiriler değil kastım. ve bu abartılı hater'ların saha içi yüzünden dediklerine hiç inanmıyorum. emre akbaba mi falcao mı daha çok sey verdi belhanda'dan galatasaraya? ya da hangisi daha çok şey götürdü? amaç fayda/maliyet prensibiyse ona daha çok öfkelenirsin. ama amaç fayda/maliyet prensibi değil işte. adam iyi oynayınca 5 entry oluyorsa vasat altı oynayınca 80 entry. kötülerken sadece adama sataşmak da yetmiyor. iki haftadır gördüğüm entryler: savunan herkesi engelliyorum, futboldan anlama turnusolü cart curt. bunlara hoca neden oynatıyor o zaman deyince de zorunluluktan der. elinde 6 no yokken nzonzi'yi yollayan, mis gibi istatistik yaparken felipe'yi kadrodış bırakan terim zorunluluktan oynatıyor, yersen.

    türkiyedeki çöp sosyal medyada her konu gibi dalaşmaya döndü iş. linç kültürünün yanında olmamanın hele hele galatasaraya iyi ya da kötü fayda sağlamaya çalıstıgına emin olduğum birinie lince katılmamanın rahatlığı ve her hafta pusuda bekleyenlerin ezbere kelimelerinin okumanın devasa yoegunluğu dışında bir şey kalmıyor elde.