• 1
    palmeiras’ın son dönemde felipe melo yerine görev vermeye başladığı 1999 doğumlu ön libero. kendisi solak bir ortasaha ve dayanıklılığı yüksek bir oyuncu. kendisini biraz ağır bulmakla beraber, tekniğinin bölgesine göre iyi seviyede olduğunu söyleyebilirim. uluslararası medyada yer alan haberlere göre inter, benfica, marsilya ve atletico madrid oyuncuyu yakından takip ediyor.
  • 2
    4 ekim 2020 palmeiras ceara maçınının ilk yarısında izleyip çok beğendiğim 99 doğumlu brezilyalı defansif orta saha. orta alandaki adam eksiltme kabiliyeti bakımından korkunç şekilde naby keita'yı anımsattı bana. solak, orta sahada önü boş kaldığı her an mesafe tanımadan düzgün şut çıkartabiliyor. topla kendisi çıkarken çok başarılı, pasla ve uzun pasla çıkışlarda isabetsiz kararlar veriyor, gelişime açık bir oyuncu. önümüzdeki sene avrupa'ya transfer yapacağını düşünüyorum, stil olarak portekiz ve ispanya ligine uygun gidebilir.

    güncel transfermarkt değeri 9 milyon euro, keşke bizim olsa diye iç geçirerek izledim kendisini. bu arada aynı maçta felipe melo stoper olarak forma giymekte. kendisini de felipe melo'ya benzetmişler ancak ben oyun tarzını çok benzetemedim, dediğim gibi daha çok naby keita'yı andırdı bana.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!