• 1
    12 kasım 2002 doğumlu babası tarafından italyan asıllı washington doğumlu abdli basketbolcudur. 2022 nba draftında ilk 3'ten seçilmesine kesin gözüyle bakılmaktadır. bire birde skor yükünü çekebilmekle beraber atletizm ve kuvvet açısından da nba'e hazır olarak gözükmektedir. birçok çaylak oyuncunun müzdarip olduğu "biraz kilo alması/kaslanması lazım. mevcut haliyle nba'de onu yerler, fiziksel olarak ezilir." muhabbetini kendisi için yapmak pek mümkün değil. bunlar artıları ama 4-5 numara oynuyor olmasına rağmen iyi bir çember savunucusu olmaması, enerjisinin çok az bir kısmını savunmaya ayırması ve çizginin gerisinden dönem dönem istikrarsız atıyor olması geliştirmesi gereken noktalar.

    ek olarak epey enteresan ama mart ayının sonunda kendisinin maç başına 7 pounds (3.2 kg) su kaybettiği ve bunun kramplara sebep olduğu bilgisine ulaştım. dehidre olmamak için maç boyunca özel sıvı takviyeleri alıyormuş. epey ilginç bir problem. kalıcı olarak bunu çözemez ise nba kariyerinde sık sık anlamsız şekilde maç kaçırdığına şahit olabiliriz.

    https://www.instagram.com/...utm_medium=copy_link
  • 2
    2022 mock draft listelerinde 3.sıradan houston rockets'a gideceği tahmin edilen oyuncu. böyle bir draft'ın gerçekleşmesi durumunda ya kendisi bench'te bekleyecek ya da alperen'i bench'e itecek. ikisinin beraber sahada olması, takım'ın savunma salığı açısından problem yaratacaktır. en hayırlısı paolo'nun sacramento'ya gitmesi olacaktır, uzunlarından yeterli hücum katkısını alamayan sacramento için velinimet değerinde bir oyuncu. aynı şekilde alperen için de hayırlı bir draft olur, kendisi dışında genç ve dinamik bir oyuncunun varlığı mental olarak çok zorlar alperen'i. daha durarak, akıllı ve tecrübeli bir uzun çok daha katkı sağlar alperen'e. bu arada nba tarihindeki paolo isimli ilk oyuncu olacakmış kendisi. umarım kalifiye bir italyan izleriz gelecek senelerde.
App Store'dan indirin Google Play'den alın