• 1
  insanlıktan nasibi almamış ve testosteronu fazla gelmiş sortie u-16 erkek basketbol takımı antrenörüdür.

  olay sortie ile çatalca muratbey arasında oynanan maçta başlıkta adı geçen şahsın benchte oyuncusuna saldırmasıyla başlıyor. kenara aldığı oyuncuya herkesin gözü önünde açıkça üst üste tokatlar attıktan sonra diğer oyuncuların ve masa hakemlerinin araya girmeye çalışmasıyla olay kısa süreliğine duruluyor gibi oluyor. ardından adı geçen şahıs saldırılarına devam edince hakem maçı erteliyor. bu sefer de adı geçen şahıs hakeme çöp kovası fırlatıyor. olaylar biraz daha büyüyor.

  https://www.youtube.com/...amp;feature=youtu.be

  daha uzun hali için: https://www.dailymotion.com/video/x7shwip
 • 2
  uzun zamandır bu kadar dayak atmak istediğim bir insan denk gelmemişti.
  çocuğun ailesi de orada deniyor. açıkçası ben on beş kişiye saldırdım vurdum vurdum saymadım diye dalardim o sahaya. niye yapmamışlar anlamadım.
  iki tokat yese kendine gelecek kadındır. umarım bundan sonra simit bile satamaz bu hayatta da aç kalır, sokakta kalır.
 • 3
  sporun içinde yer almaması gereken kişi.
  oğlum 11 yaşında lisanslı spor yapıyor. geçtiğimiz günlerde haylazlığı nedeniyle antrenmanda hocası öyle bir bağırdı ki, ben korktum. üstüne ceza antrenmanı yaptırdı. içim acıdı,üzüldüm ama hocasıdır haklıdır dedim. üstelik o gün oğlumun doğum günüydü.
  sonrasında hüngür hüngür ağlayarak soyunma odasına üstünü değiştirmeye gitti. arabada benimle hiç konuşmadı.
  10 dk sonra hocası aradı gönlünü aldı, hatasını anlattı. sonraki antrenmanlara yine şevk ile gitmeye devam ediyor. ama bunun gibi fiziki bir şiddet uygulansa bende kendimi tutabileceğimi hiç sanmıyorum. bu tip insanların ülkede sporcu yetişmesine gram katkısı olduğuna ve olacağına inanmıyorum.