• 1
    bir haftadır aklımda dur diyorum şu adamı yazayım sözlüğe, ama ne oluyorsa artık sözlüğe girince ömer uğurata uçup gidiyor kafamdan. zaten önce du bi transfer bakayım, aha yeşil mi yanıyor lan mesaj, hee yok lan yanmıyormuş. yeter demirören, sonra sokayım yabancı sınırına derken bu adamı unuttum hep. affet beni ömer uğurata.

    tanımı kısa zaten. koç. basketbol koçu. türkiye u18 basketbol milli takımı koçu. türkiye u18 basketbol milli takımını 2014 senesinde avrupa şampiyonu yapan basketbol koçu. aynı başarıyı 2012'de u16 milli takımıyla da yaşamış basketbol koçu. burdan da anlayacağımız üzere basketbol federasyonu bir adama diyor ki: koç bu jenerasyon senin. amacın a takıma oyuncu yetiştirmek. bu adamın jenerasyonu da 96 jenerasyonu. okben'li falan yani.

    daha önceleri a milli takımda da yardımcı antrenörlük yapmış. geçen ntvspor'daydı o zaman söyledi. aynı zamanda darüşşafaka doğuş'ta da yardımcı antrenörlük yapıyor. dur bi de fotoğrafını koyayım:
    http://basketligi.files.wordpress.com/...864972_7125038_o.jpg

    edit: hass... ukdeydi lan bu. yazmadım. tarihini falan boş ver de. daniel tozser vermişti ukdeyi. değilse de o vermiş olsun lan. çaktırmayın olum. daniel tozser sen de benim bi ukdemi doldurursun altına yazmazsın adımı kızma lan. valla.