• 2
    (bkz: #3072612)

    "en iyi yöneticiye taş çıkartırlar. ffp profesörüdürler. cm tecrübeleri halihazırdaki kulüp yöneticilerini ezer geçer. yönetim bir oyuncuya yeni sözleşme için 8 milyon teklif etmiş. çampiyonşip kafaları başlar hummalı bir çalışmaya: " en fazla 6 verilmeli, 4'ten fazlası haramdır, bedava oynasın." hatta oynamak için bize para vermeli diyeni de vardır. ama kendi aralarında iyi anlaşırlar. bir oyuncunun transfer edilmesi gerektiğini düşünüyorlarsa hemen alınmalıdır. bir oyuncunun satılması gerekiyorsa hemen satılmalıdır. ama onların belirlediği fiyattan! yönetim satmadı mı, almadı mı, az mı aldı, çok mu verdi? beceriksiz yönetim zaten, yönetim değil, yok hükmünde!"

    şöyle buyurmuş yazar.

    bu entry'yi girme maksadım asla yanlış anlaşılsın istemem. niyetim kesinlikle kendisini hedef göstermek değil, zaten özel mesajdan da konuşuyoruz. ama bunu yazan çok fazla insan olduğu için, kendisinin özelinde genele şu soruyu sormak lazım.

    madem yöneticiler bu kadar biliyordu da, milyonlarca avro, milyarlarca tl borcu kim yaptı yöneticiler yapmadıysa, faruk süren, merhum özhan canaydın, adnan polat, ünal aysal, dursun özbek, mustafa cengiz yapmadıysa? ben mi yaptım, ombudsman mı yaptı, mocuishle mi yaptı, yoksa gs sözlük kurucusu hagi mi yaptı kim yaptı bu borcu yöneticiler ve başkanlar yapmadıysa? madem yöneticiler bunca senedir işinin ehliydi de bu kulüp bugün niye bu hallere düştü? ben mi yöneticiydim de ben mi soktum kulübü bugünkü düştüğü darboğaza. bir zahmet, böyle bir tablo karşısında da kulübü menfaatsiz seven taraftarlar olarak üç beş bir şey söyleme hakkımız olsun o kadar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın