• 1
  ocak 2019'da kadromuza kattığımız ve 2019-2020 sezonu için de anlaştığımız voleybol oyuncusu. 1988 doğumlu, italya milli takımında oynuyor.

  --- alıntı ---

  sisley treviso, pallavolo mantova, pallavolo genova, sisley treviso, piemonte volley ve son olarak diatec trentino takımlarıyla lega pallavolo serie a'da ter döken oyuncu fransa ekiplerinden tours'ta da forma giydi. kariyeri boyunca 2015 fivb dünya kupası’nda gümüş; 2016 dünya kulüpler şampiyonası’nda bronz; 2016 olimpiyat oyunları’nda gümüş; 2016-2017 cev şampiyonlar ligi’nde gümüş madalya elde eden antonov, ülkemizde daha önce ziraat bankası spor kulübü'nde de yer almıştı.

  --- alıntı ---
 • 2
  2019-2020 sezonunda aşırı derecede formsuz olan oyuncu. geçen sene geldikten sonra takıma önemli katkıda bulunmuştu. savunması çok iyi, hücumu da iyiydi. ama bu sene çok kötü.

  hücumlarda çok başarısız bir yüzde ile oynuyor. geçen seneki hırsı, mücadelesi yok. takımın önemli 2 smaçörü de sakatken gösterdiği bu performans da takımı fazlasıyla olumsuz yönde etkiliyor.

  burada bir değişiklik yapmamız gerekiyordu. kendisini gönderip, yerine birini almamız gerekiyordu ama amatör branşların hepsinde olduğu gibi burada da sadece bizi oyalıyorlar.