resim
Okan Buruk
Görev:Teknik Direktör
Takım:Galatasaray
Yaş:50
Uyruk:Türkiye
 • 11866
  mizah yapmayan, gerçekleri söyleyen teknik direktörümüz.

  (bkz: #3953947)

  "ali koç’un açıklamaları bizim takımı olumlu etkiledi. yaratılan kavga ortamı bizi motive etti." lafını tabii ki 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı özelinde değil tüm sezon için söylemiştir.
  ali koç bütün sezon hiç susmadı ve özellikle kavgalı trabzonspor maçlarından sonra olayı iyice abarttı. artık işi hakarete iftiraya filan döktü. bu durumda bizim kulübü ekstra motive etti. alanya, adana, karagümrük ve konya gibi zor deplasmanlarda puan kaybetmeyip kendi sahamızda da hata yapmadık ve şampiyon olduk.
  fenerbahçeliler koskoca bir sezonu 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı üzerinden okuyabilir çünkü ellerinde başka bir şey yok ancak bir galatasaraylının hala bu maça takılıp kalması garip geliyor.
 • 11867
  https://x.com/.../1802960811863749061

  --- alıntı ---

  "fenerbahçe lehine verilen son dakika penaltıları farkın açılmasına engel oldu!"

  okan buruk: "oyuncularımızda, fenerbahçe’ye verilen son dakika penaltılarla ilgili ‘neden böyle oluyor’ sorusu vardı. bunlar bile bizim için motivasyon oldu. mesela objektif olarak söylüyorum.. 2-3 maçta fenerbahçe’ye verilen son dakika penaltıları belki de puan farkının daha erken açılmasına engel oldu."

  --- alıntı ---

  https://x.com/.../1802959067528229081

  --- alıntı ---

  - sizi motive eden ekstra durumlar oldu mu?

  okan buruk: "ali koç’un açıklamaları bizim takımı olumlu etkiledi. oradaki yaratılan kavga ortamı bizi motive etti."

  --- alıntı ---

  https://x.com/.../1802957985225867441

  --- alıntı ---

  - fenerbahçe cephesinden “gerçek şampiyonun kim olduğunu gösterdik” mesajlarının gelmesini nasıl yorumlarsınız?

  okan buruk: ""o zaman geçen sene de giresunspor ‘küme düşmedik’ diyebilirdi (gülerek). ben bu espriyi ‘fenerbahçe, konya’yı yenemedi, biz de konya’yı yendik, gerçek şampiyon biz olabiliriz’ diye yapmıştım. tabii bunun arsenal versiyonu var. arsenal, city’yi yenmişti. o yüzden onların da öyle bir başvurusu olmuş ingiltere’de (gülerek). tebrik etmek gerekir. "

  --- alıntı ---

  yine son derece doğru açıklamalar yapmış hocamız. koca sezonda tek maça takılma işini fenerbahçe yapar. ilgili maçta hakem ve şans faktörü onlardan yanaydı. şans golü ile de kazandılar. yapacak bir şey yok.
App Store'dan indirin Google Play'den alın