• 51
  güzel sandıklardan naftalinli taraftarlıklarını çıkarmışlardır. nelsson'un pozisyonu nasıl penaltı ben anlayamıyorum. adam elini bağlayarak kayıyor açı bile net değil. vücuttan mı geliyor o bile belli değil. türk futbol ortamına gerçekten fazlalar.

  aleni şekilde hakkı yenmeye çalışılan bir kulübün taraftarı olarak diken üstünde maç izlerken canım yanıyor benim. bu insanlar bu yorumları nasıl bu kadar rahat yapıyor inanın anlayamıyorum.

  bugünkü maç gerçekten araştırılması gereken bir maç. daha geçen haftalarda birebir aynılarına farklı kararlar çıktı. irfan can hakemin içinden geçti kart yok, samet akaydin'in eline çarptı penaltı yok. çok zaman da geçmedi bunların üzerinden. yeter gerçekten yeter.

  (bkz: 8 aralık 2023 galatasaray adana demirspor maçı)
 • 52
  objektif olmaya çalışacağım başlık.

  aleyhimize penaltı verilen pozisyon yüzde yüz penaltı ya da değil bence. (bkz: 8 aralık 2023 galatasaray adana demirspor maçı)

  kolunu saklıyor ama dönerken açılıyor. bu bir refleks mi ihlal mi ikisine de net diyemem.

  var protokolü ne diyor? yüzde yüz hata var diyorsan çağır.

  bizim ligin var protokolü ne diyor? takımların puan durumu, hafta içi gelişmeler, maç skoru, rakip takımlara geçtiğimiz hafta çalınan ve çalınmayanlar gibi dış faktörlere göre hareket et. bugün de tam öyle oldu bence.

  haftalardır maçımızda olan her gri pozisyondan sonra rakipler tarafından yapılan sosyal medya manipülasyonu meyvesini verdi. zaten 2-0 öndeler iyi de oynuyorlar boşuna hafta içi uğraşmayalım dediler. çünkü biz camia olarak zırt pırt hakem konuşmaktan imtina ediyoruz.
 • 53
  bu sözlükte benim başlığımın altında beşiktaşlı olduğum iddia edildi, galatasaraylı olmadığım iddia edildi. bunun en büyük nedeni ironilerin anlaşılmamasıydı ama bununla birlikte bence bu durum objektif bir taraftar olduğumun da bir kanıtıdır. beni bile bıktırdılar. kazandığımız maçtan sonra bile küfretmeden yazamıyorum düşündüklerimi.

  koduğumun var protokolü diyor ki; hakem yüzde yüz hata yaparsa çağır. 8 aralık 2023 galatasaray adana demirspor maçında aleyhimize verilen penaltı yüzde yüz penaltı ise fenerbahçe maçındaki yüzde kaçtı da hakem çağırılmadı? nasıl bir yüzde yüzlük pozisyon ki bu iki farklı maçta iki farklı şekilde yorumlanabiliyor?
App Store'dan indirin Google Play'den alın