• 2
  bu etiketle ne yapmak nereye varmak istemektedir sevgili taraftarımız bilmiyorum. her şey telefon veya pc başına geçip klavyede yazmak kadar kolay olmuyor malesef. senin 20 saniyeni alıyor herhangi bir ücret de ödemiyorsun. ama ucunda milyon eurolar olan bir konu hakkında yazıyorsun. şu transfer sezonu bitse de kurtulsak şu tiplerden ocak ayına kadar.
 • 4
  taraftarımızın işi her geçen gün daha da sulandırdığını gösteren hashtag. böylesine zor transferler için yönetimin üzerine baskı kurmanın hiçbir anlamı yokken ağlayarak babasına ipad aldıran tüketim çılgını tayfa monaco'nun elini de güçlendiriyor. olur da transfer gerçekleşmezse bu saçmalıklar yüzünden ergen fener tayfasının ağzına malzeme vereceğiz bu da ayrı bir konu.
 • 10
  şampiyonluk kutlamasında arabesk söyleyen taraftarımız var. varsın party olmasın hiç bir isim galatasaray markasından önemli değil.
  gelecek oyuncu kendi isminden önce galatasaray spor kulübü sporcusu olarak sağaya çıkar bu bilinç falcaodan daha önemli. birde herhangi bir isim için tag açmak böyle bir teknik ekip varken benim yapabileceğim bir şey değil çünkü iş bizim açacağımız taglete kalsa ne marcaomuz olurdu ne lyundamamız ne onyekuru bizde oynardı. teknik ekip en işe yaradı buluyor bence diagneyi satamazlarsa da falcaoyualmazlarsa da üzülmem.
 • 11
  galatasaray taraftarından iyice soğumama sebep olan twitter hashtag'i. bunların yansımasını tribünlerde de görebiliyoruz. kimse kusura bakmasın türk telekomda kazanıyorsak takımımız iyi olduğu için yoksa bizim "seyircimiz" rezil top oynayan takıma enerji verecek kadar enerji harcamıyor. mesela dün sıkıntıdan 2011-2012 sezonunun maçlarını izliyorum taraftar resmen işin içinde kabus gibi çöküyoruz fakat passo laneti ortaya çıktığından beri tribünler aynı performansı göstermiyor.
 • 12
  'twitter taraftarları'nın başlatmış olduğu hashtag. zaten falcao transferinin şu aşamada bir hayli zor hatta imkansıza yakın olduğunu düşünsem de böyle sosyal medyada gündem oluşturmak sanılanın aksine yarar değil zarar veriyor. pazarlık masasında yönetimin elini zayıflatıyor ki yakın dönemde yönetimden biri buna benzer bir şey söylemişti yanılmıyorsam.
 • 13
  mal beyanı olduğunu düşündüğüm hashtag.

  belhanda ve diagne ikilisini sevmesem bile, belhanda, seri, feghouli, babel, diagne (mitroglou) gibi bir ön hattımız var ve premier ligde oynamıyoruz. yani, sen oyunu 96-2000 dönemi gibi rakip yarı sahaya yığarsan, zaten gol atabilen bir takım olduğundan gol açısından büyük sorunlar yaşamazsın. ne var ki bunu yapabilmek için orta sahaya tempolu bir orta saha, somut olayda bir 6 numara gerekiyor.

  bu bağlamda mevcut durumda, yana döne elit bir 6 numara bakılması gerekirken falcao ile zaman harcanması, elektriği olmayan eve ultra hızlı kotasız internet bağlatmak, lastiği olmayan arabaya spoiler almak, kabartma tozu olmadığından eciş bücüş olmuş pastayı çilekle servis etmek gibi bir şey.

  liseliler bilmez, zamanında bizde kewell arda keita baros nonda gibi hem avrupa seviyesinde, hem de ligin seviyesinin çok çok ötesinde bir ön hat vardı. arkasında dirayetli bir orta saha yerine bam üçlüsü oynadı ve babalara geldik.

  sen rakip yarı sahaya oyunu yığarsan, babel feghouli 20-25, forvetler de yine minimum 20-25 gok katkısı yapar ki minimumdan gidelim bu otomatik olarak maç başına 1 golden fazla gol demek. yemediğin sürece yenilmezsin.
 • 14
  yine taraftarın gaza geldiğini gördüğümüz hashtag.

  daha önce de yazdığım gibi; radamel falcao garcia'yı yaşı, maliyeti ve 2018 dünya kupası'ndaki oyunu yüzünden istemiyorum. maliyetine nazaran iyi bir performans alamayacağımızı ve para israfı olacağını düşünüyorum. hadi ben yanılayım, iyi bir transfer olacak olsun. yahu twitter'da olayı abartarak adamın ve kulübünün elin güçlendirmeye ne gerek var? adamın maliyetini 1,5 liradan 1 liraya düşürmeye uğraşıyorsak şimdi düşüremeyiz zaten. satan kulüp de görüyor taraftarın gazını niye düşsün ki?
 • 15
  #napolyonbonoparty olarak karşı tag açmamız gerekiyor bence. çünkü bize falcao'dan evvel para gerek.
  sosyal medyadaki ergen,transfer hastası taraftarlarca!!! açılmış olan tag. bu arkadaşlar istiyolar ki sürekli transfer yapalım. 2 sezon üst üste oynayacak adam istemiyorlar.
  muslera hariç herkesi her sene değiştirmeyi ve takımın yaş ortalamasını 20'ye düşürmeyi hayal ediyorlar*. fakat hayat fm değil gencolar. #nomoneynoparty'dir o , yoksa duramazsın.