• 1
  fenerli müptezellerin sürekli gözümüze soktuğu olay. neymiş 13-14'te nisanda şampiyonluk olduk, ersun hocamız şöyle de böyle.

  az önce fikstüre baktım sezon 18 mayıs'ta bitmiş. fener 3 gün ile nisan'da şampiyonluğunu ilan etmiş, yani bitime 3 maç kala.

  öyle bir anlatıyorlar ki sanki 10 hafta kala bitirmişler de övünüyorlar.

  bu fenerlilerin elinden ersun yanal oyuncağını da bu sene alacağız inşallah. hoca küsküyü bunlara verince neyin ne olsuğunu bir kez daha görecekler inşallah.

  (bkz: b2n3rsiz)
  (bkz: hedef 23)
  (bkz: süper lig 2019-2020 sezonu)
 • 3
  6-0'lık galibiyet'in lafını 10 yıl yapmışlar, 6-0 yendikleri gs'nin başındaki terim gelip kadıköyde şampiyonluk kutlaması yapınca götlerini avuçlamaya başlamışlardı.
  günümüzde, ezeli rakiplerinin 3 şampiyonluk 1 yıldız gerisinde kalmış, 9 yıldır şampiyonlar ligine gidememiş, aykut kocaman tarafından vasatlığa mahkum edilmiş bir kulüp fb.
  bugünün 6-0'ıdır nisan ayında şampiyonluk.
  hatırlarsanız gs'nin fi tarihteki 7-0'lık galibiyetini dile getirdiğinizde 'o sayılmaz' derlerdi, bu nisan şampiyonluğunda da eski meselelere 'o sayılmaz' cevabıyla yaklaşacaklar.

  bu yıl ağır favori konumundayız, ama olamasak bile hala çok öndeyiz. bırakın kendi kendilerini eğlesinler, 5 yıl sonra bi bakarlar gs ikinci avrupa kupasını almış, 5. yıldızı takmış bunlar hala 'ama biz nisanda şampiyon olduk' diye geziyorlar*