resim
Nicolò Zaniolo
Takım:Aston Villa
Mevki:On Numara
Yaş:24
Boy:1.90
Uyruk:İtalya
 • 359
  uçakla gelmesini çok garipsedim, blabla car'la getirtip ulaşımına harcadığımız parayla da doğuda 10 kişinin hayatına dokunsak daha faydalıydı. aynen.

  keşke bu aşırı duyarlı yazarlarımız arabalarını doğuya gönderse de 5-10 kişi olsun güvenle gidip gelebilse.

  daha faydalı olurdu.

  acilen üzerinden duyar kasmanın yasaklanması gerekiyor. kimse şu zor günlerde milletin sinirlerini zıplatmak zorunda değil. duyarlılık çok iyi bir şey ama bizim ülkede anlamını yitirdi. akılcılığa, bilime, insanlığa, ruh sağlığına zarar veriyor direkt olarak.
 • 460
  bu entryi iskenderun'dan yazıyorum, inşallah hagi'yi izleyemeyen nesle gerçek star nedir gösterirsin. inşallah 1 sene değil çok daha uzun süre en üst seviyede bizimle kalırsın.

  iskenderun'u özellikle belirttim çünkü hayatın normale dönmeye başladığını hissedebilmek için galatasaray'ı izlemek şart benim için. şu günlerde en büyük heyecanım bu çocuğu bizim formamızla izlemek.
 • 328
  roma'da forma giyen ve galatasarayımızın transfer ettiği futbolcu. hayırlısı olsun diyelim

  fakat;

  arkadaşlar acınızı anlıyorum, bu acı hepimizin acısı ama "bu transfere verilecek parayı gidin deprem bölgesine verin" gibi realistik olmayan saçmalıklardan lütfen bahsetmeyin, tamamen duygusal tepki veriyorsunuz şu anda.

  deprem bölgesine bu kadar yüklü miktarda yardımı yapacak kuruluş galatasaray spor kulübü değil devletin ta kendisidir. başta devlet bu işe önder olacak, arkasından kulüpler, özel şirketler, sivil toplum kuruluşları vs. gelecek.

  bugün türkiye'de 20 milyon euro'yu çerez gibi harcayabilecek çok daha büyük, global şirketler var ama çıkıp hiçbiri bu kadar parayı tabi ki yardım olarak göndermez çünkü bu onların işi değil, devletin işidir.

  bu acı günlerde zaten galatasarayımız üzerine düşen görevi yapmaktadır ama sizden rica ediyorum; rasyonel ve gerçekçi olmayacak isteklerle kendi kulübünüze sitem edip, bu zor günlerde yıpratmaya çalışmayın. çok anlamsız.

  galatasaray spor kulübü hali hazırda ve olması gerektiği gibi "üzerine düşen görevi" fazlasıyla yapmaktadır.
 • 309
  transferinden vazgeçmememiz gereken futbolcu. büyük bir trajedi yaşandı evet yaraların sarılması uzun sürecek ancak nasıl ki bugün bir bankacı işini yapıyorsa bir tesisatçı işini yapıyorsa bir spor kulübü de işini yapmalıdır.

  17 ağustos 1999'da bu ülkedeki en büyük depremlerden biri oldu ve 17 mayıs 2000'de tam 9 ay sonra galatasaray bir avrupa kupası alarak ülkenin yüzünü bir nebze güldürdü. yıkılan bölgeler için ayakta kalan herkesin hangi işi yapıyorsa en iyi şekilde yapması lazım artık. yas tutup kendimizi kapatacağımıza onları da ayağa kaldırmamız lazım.
 • 310
  transferiyle depremin doğrudan ya da dolaylı bir bağlantısı yoktur. hiç yerine, demagojik saiklerle yöneticiler üzerinde baskı yaratacak aksiyonlardan, yorumlardan özellikle sosyal medyada kaçınılmalıdır. zaten hazırolda bekleyen aklını kaybetmiş bir güruhla rekabet halindeyiz, tesadüfen depreme denkgelen gelişmeleri yanlış yöne çekip gündem yapmayalım.
 • 3400
  adamı 15’e almışsın, neredeyse yarı parasını peşin almışsın.
  kiralık gitmiş, gittiği takım da iyi bir takım.
  oynayamıyor olabilir.
  varsın geri dönsün, 8 milyon euroya kadronda zani gibi bir oyuncu olur.
  adamlar cengiz gibi son transferini yapan adama 15 milyon euro ödemiş.
  aynı şey geçen sene mustafa muhammed için de yapılıyordu.
  almayacaklar, ocağımıza kaldı.
  hayır ocağına kalsa ne olacaktı? 32 yaşındaki bakambu yerine mustafa muhammed kadronda olurdu.
  yunus, berkan geri gelse ne olur? yabancı sınırında elinde mis gibi alternatif işte.
  hemde yabancı ülkede iyi kötü oynamış, tecrübe kazanmış olarak geri gelirler.
  ayrıca 60-70 milyon euroların verilen adamların tutunamadığı yer premier lig.
  belki olmayacak orada, tutmayacak.
  insan zaniolo’nun opsiyonunu da dert etmez ya, ciddiyim bak:)
  hayat kısa kardeşim, allah başka dert vermesin.
 • 724
  oynadığı futboldan bağımsız zengin tipi olan canım futbolcumuz. genelde basketbolla ilgilenen, kolejli ve old money outfit tarzı giyinen, zengin saç kesimi diye tabir ettiğimiz orta uzunlukta saçlarıyla babasının şirketine konacak , konuşmanın ortasında “bu ay naptım biliyo musunuz “ diyecekmiş gibi bakan, kaliteli şeyler yediğinden gelişimi iyi boylu poslu kapı gibi toroman çocuktur. türk olsa ismi kesinlikle berke veya kutay olacakmış gibi. kendisini çok seviyoruz çok.
 • 368
  kulüp sembolik bir imza töreni bileti çıkarsın. 100 tl olsun fiyatı.
  ilk etapta 52 bin adet satışa çıkarsın. tükenirse bi 52 bin daha çıkarsın.
  toplanan gelir de asla devlete veya herhangi bir kuruluşa verilmesin.
  o parayla erden timur‘un şirketi nef aracılığıyla depremzedelere dayalı döşeli çok sağlam yeni evler yapılsın.
  yardım malzemesi, çadır ve bir çok şey fazla fazla gidiyor.
  artık toplanan yardımların insanlara yeni yuvalar yapmak için kullanılması gerek.
 • 3573
  bunu aslında daha önce haluk yürekli söylemişti.
  sonrasında eski açık yayınında erinç bilican da dile getirdi.
  bugün de ben sordum.
  zani’nin opsiyonu kullanılmaz ve geri dönerse, toplam kazanacağımız bedel 9 milyon euro.
  yani anlayacağınız 15’e aldığımız adamı bir sene kiralayıp en kötü 9 milyon euro kazanmış olacağız.
  he bu sizi memnun etmiyorsa diyecek bir şeyim yok:)
 • 361
  kendisi getiren uçağın deprem bölgesine 10 kişi taşıması hava trafiğini ve kısıtlı imkanla yönetilmeye çalışılan havalimanı şartlarını zorlayıp, 260 kişilik uçağın gitmesi kadar meşakket oluşturacaktır. yani kendisine tahsis edilen jetin deprem bölgesine gitmesi sanıldığı kadar faydalı bir iş olmayabilir. şu zaniolo muhabbetini artık deprem muhabbetin ayırın bi. aşırı duygusallığa veriyoruz ama bazı şeyler mantık sınırlarını zorlamaya başladı.
 • 367
  abi galatasaray’ı bari siz rahat bırakın ya.
  ilk önce evinizi arabanızı, çeyizini, neyiniz var yok satın deprem bölgesine yollayın ondan sonra galatasaray’dan bunu talep edin.

  galatasaray gibi kulüplerin asli görevi halka spor yapabilme imkanı sunmaktır. uluslararası müsabakalara katılıp ülkesini ve halkını temsil etmektir.
  gerçekten baydı ya. yok bonservisi oraya gönde yok uçak gönder. yok takımı deprem bölgesine yolla.

  çıkın yetkilileri, hükümeti eleştirin. iş makinelerini, araç gereçleri, hiltileri, jeneratörleri deprem bölgesinde kullanmak için ücretsiz hizmete sunmayan şirketleri (misal her şehirde olan, bauhaus, koçtaş, inşaat firmaları vs. ) suçlayın. depremde fırsatçılık yapanlara iki laf söyleyin.

  not: kulüp zaten üstüne düşen görevi “büyüklük taslamadan” şov yapmadan yeterince yapıyor.
 • 2794
  aston villa transferine çok dar açıdan bakılıyor.
  şimdi haluk yürekli’nin açıklamalarını doğru kabul ederek ilerleyelim.
  7 kiralama bedelini cebe koyduk, eğer şartlar gerçekleşmez ve zani geri dönerse 2,5 milyon euro daha alacağız.
  yani kendisi için ödediğimiz 15 milyon euro’nun 9,5 milyon eurosu cebimize girmiş olacak.
  diğer yandan bizde kalsa 2023-2024 sezonunda gerçekleşebilecek bonusları da böylece bertaraf etmiş oluyoruz.
  kendisi kiralık gittiği için tete’ye süre vereceğiz ve onun da şampiyonlar liginde gösterebileceği iyi performansla talibi çıkabilir.
  tete’yi atıyorum 15-20 arası bir bedel ile satıp geri gelen zani’yi yerine koyacağız.
  hem de 5 milyon euro ödemiş olarak.
  tabii zani oynar, şarta bağlı satın alma opsiyonu gerçekleşir o ayrı.
  bu yapılan anlaşmanın nesi eleştiriliyor ben hala anlamış değilim.
  gayet de mantıklı bir anlaşma olmuş.
 • 1839
  https://twitter.com/...Bv5w5kQ_gtg&s=19

  yıllardır aradığımız okuma yazma bilmeyen, medeniyet görmemiş, çatal bıçak kullanamayan, adam yiyen afrikalı futbolcunun italya'da kaybettiği ikiz kardeşi.

  kitap yok, film yok, müzik soruyorsun yarım saat düşünüp cevap veriyor, dizi diyorsun sağa sola bakıyor. sanatın doğum yerinden ancak bu kadar aykırı bir adam çıkabilir. sadece futbol oynamayı ve italyanca konuşmayı biliyor. helal olsun arkandayız sanata karşı %100 futbolcu olarak doğmuş reis.
 • 342
  kendisine ödenen bonservise pavyonda ezilen para muamelesi yapılmaması gereken futbolcu. sokağa atacak 15 milyonumuz vardı da gidip karşılık beklemeden roma'ya mı verelim dedik? saçma sapan sapla samanı ayırt edememe durumuna girmeye gerek yok. kaldı ki 5 senede taksitle kredi falan çekilip ödenecek belki de. sportif a.ş bir şirkettir
  zaniolo da bir yatırımdır.
 • 454
  6 şubat depremlerinden önce kendisiyle ilgili gelişmeleri duyduğumda çok mutlu olmuştum. tabi 6 şubat depremlerinden sonra resmen hissizleştik, yüzlerce entry girip analizler yapacağımız adam sadece adını görürsek aklımıza geliyor. transferi gerçekleştikten sonra hem açıklanış şekli hem yardım çalışmalarına verdiği desteği es geçmemek lazım.

  nicolo zaniolo'ya gelecek olursam, kariyerinde yaşamış olduğu ağır sakatlıklar ve gerçekleşmeyen transfer süreçleri sebebiyle yolu kulübümüzle kesişti. her ne olursa olsun 23 yaşında yolu bizimle kesişmesi büyük bir olaydır. tek çekincem mourinho gibi bir teknik direktörün kendisinden vazgeçmiş olması, oyuncu son döneminde mental sıkıntılar yaşadığı söyleniyordu bunu en iyi çözecek teknik direktörlerden biri mourinho olmasına karşın vazgeçiyorsa ortada bir tuhaflık vardır. mental sıkıntıları ve sakatlık izlerini tamamen atlatırsa çok farklı şeyler izletebilir.

  erden timur'a hem yöneticilikte gösterdiği performansa hem depremde göstermiş olduğu muazzam dayanışma ve yardımlaşma için teşekkür ediyorum.

  son olarak muhammed emin özkan'ı da rahmetle anıyorum.
 • 2064
  her gün başlığına gelip şu adamı değersizleştirenlerden, twitter’daki tüketici tiplerden gına geldi. kendisi bizim futbolcumuz. henüz bizimle kamp yapıp düzenli olarak oynamadı. bu sene oynayacak inşallah.

  bu adam satılmamalı. 3 5 hafta sonra gitmemesi için ne yapabiliriz acaba diye konuşmaya başlayacağız muhtemelen.

  juve’nin, premier lig kulüplerinin rüyalarını süsleyen futbolcumuzu bari değersizleştirmeyin. bu sene istenenler gerçekleşirse 30 milyon kendisi için komik kalabilir. öyle bir potansiyel.
 • 407
  kap bildirimi gelmiş, ekstra bir bonus maddesi açıklanmamış.

  --- alıntı ---

  profesyonel futbolcu nicolo zaniolo ve kulübü a.s.roma s.r.l.ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

  buna göre, futbolcunun eski kulübüne 15 kasım 2023 tarihinden başlamak üzere 5 sezona yayılmış eşit taksitte, 15.000.000 eur kesin transfer bedeli ödenecektir.

  futbolcunun ileride bir başka kulübe satılması durumunda, elde edilecek kesin transfer bedeli karının %20'si a.s. roma s.r.l.'ye ödenecektir.

  futbolcu ile 2022-2023 sezonundan başlayarak 4.5 sezon için sözleşme imzalanmıştır.

  buna göre, futbolcumuza 2022-2023 sezonu için net 900.000 eur, diğer sezonlar için net 2.750.000 eur sezonluk maaş ödenecektir.

  ayrıca a.s. roma s.r.l. ile tüm gelirleri depremzedelere bağışlanmak üzere 2023 yılı içerisinde hazırlık müsabakası düzenlenmesi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  --- alıntı ---
 • 2110
  tam tarihi hatırlamıyorum ancak real madrid ile oynadığımız bir maç vardı. jean michael seri ve florin andone torba torba gol kaçırmıştı. o maçta hepimiz keşke kaliteli ayaklar olsaydı da onlar gol olsaydı diye düşünmüştük.
  şimdi o kaliteli ayaklardan takımımızda 4-5 tane var. bunlardan en önemlisi bence nicolo zaniolo.
  transfer olacağına inananlardanım bu arada ama taraftarın zaniolo’yu boklarcasına nankörlük yapmasına gram anlam veremiyorum. 2 3 sene önce sağ kanadında oğulcan çağlayan oynuyordu.
  bence biraz nankörlüğü bırakın da bu adamın forma giydiği her dakikanın tadını çıkartın.

  bu arada son fenerbahçe maçında attığı 2 gol olmasa şu an 20 milyon verene paketlemiştik kendisini. allahtan o maçta yapacağını yaptı da moral olarak bu noktaya geldi.
 • 331
  afad'ın bile 100 milyon tl yardım yaptığını açıkladığı yere neden galatasaray spor kulübü 400 milyon tl yardım yapsın bunun altından nasıl kalkacak sonra bu kulüp. bu spor kulüplerinin görevi değil ki.

  bu genç adam alınıyorsa karşılığı da alınacak başarı ve yeni transferinden gelecek olan parayla.

  yeni transferimiz olduğu söylenen icardi ile muhtemelen resital sunacak oyuncu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın