• 1
    galatasaray sözlükte en sık ve çok sorun çıkaran olayların listesini yazın deseler, ilk üçe yazacağım yazar tipi. bu eylemi gerçekleştirirken nasıl bir kafa içerisinde oluyor insanlar bilmiyorum ama kesinlikle hiç hoş değil. birinin girdisini beğenmedin mi veya takıldığın bir nokta mı oldu vesaire, git özel mesaj at arkadaşım, niye sol frame'e taşıyorsun adamı? hayır kime neyi kanıtlama çalışıyorsun? bu düpedüz nedir biliyor musunuz arkadaşlar, karaktersizliğin dik alasıdır. "ben bu adamı ve yazdığını beğenmedim, benim gibi düşünmeyenler varsa onlar da gelsin, bir güzel linç edelim, ağzını burnunu kıralım" demek değil midir? hayır, sizin sikko egonuz tatmin olacak diye birilerinin linç edilmesi mi gerekiyor? nasıl bir çekememezlik, aşağılık psikoloji var, ibretlik vallahi.

    yapmayın, ayıp, günah. *
  • 3
    son zamanlarda sayısı bayağı bir artmıştır ve üzmüştür. hatta genellikle diğer yazarların da katılımıyla bu durum linç ya da gereksizce uzayan tartışmalara neden olmaktadır.

    herkesin kendi tercihi tabi ki, isteyen nick altına yazar isteyen mesaj atar. ama başka bir yazar arkadaşı eleştirmek için nick altına yazmak yerine özelden kibarca mesaj atmak daha uygun olur diye düşünüyorum.