• 46534
  "benim için güzel bir tecrübe oldu. kulübü, göreve geldiğim zamana göre daha iyi bir pozisyonda bıraktığım için mutlu ve gururluyum. burada yüzde yüzümü verdiğime inanıyorum. bu sene çok şey yaşadık. marsilya'da geçirdiğim bir yıl, başka bir kulüpteki 2 veya 3 seneye bedel diye düşünüyorum. en azından ben bu şekilde hissediyorum. ayrılık kararını tamamen kişisel sebeplerden dolayı aldım. bir kulüple anlaşmam olmadı."

  igor tudor

  kaynak: https://youtu.be/Xw5rexMVFX4
 • 46535
  "bugün galatasaray’da forma giyen milli futbolcumuz abdülkerim bardakcı ile çok verimli bir görüşme yaptım. konyaspor’da oynadığı dönemden beri takip ettiğimiz ve milli takım kadromuzda görmek istediğimiz bir oyuncu olmasına rağmen, kendisi yaşadığı şanssız sakatlıklardan ötürü henüz milli formayı giyemedi."

  "galatasaray ile kazandığı şampiyonluk nedeniyle kendisini tebrik ettim ve birlikte bir sezon değerlendirmesi yaptık. bu güzel sohbette, kendisine yakın zamanda letonya ve galler ile oynayacağımız euro 2024 grup eleme karşılaşmalarındaki planlarımızı net bir şekilde anlatma fırsatı buldum ve milli takıma çağrılan her oyuncunun bizim için ne kadar değerli olduğunu anlattım."

  stefan kuntz

  kaynak: https://twitter.com/.../1664267040704860162
 • 46537
  "en efsane kovuluş hikayemi anlatmak istiyorum. altay'a transfer oldum, teknik direktörümüz de yücel ildiz. sezon başı kamptayız, her gün yeni oyuncu geliyor. santrfor olarak ben varım, paixao var bir de. 'bu takım çift santrfor oynar' dedim. yücel hoca'ya bunu aktarmam lazım. ben bunları düşünürken ingiltere'den bir santrfor daha getirdiler. benim için işler iyice zorlaştı. az oynuyorum, takım da lige çok kötü başladı. koronavirüs dönemi tabii. istanbul'dan izmir'e uçakla dönüyorum, herkeste maske var. uçağa binerken sevdiğim bir hocam aradı. başladık dertleşmeye, 'takım iyi ama hoca beceremiyor. antrenmanlar çok kötü. yücel hoca da zaten milli arayı göremez' falan anlatıyorum. 11 c'de oturuyorum. kapattım telefonu. kafamı bir çevirdim, 11 d'de yücel hoca oturuyor. direkt uyuyor taklidi yaptım. eve döndüm. sevgili eşim, izmir'e yeni taşınmışız, kolileri boşaltıyor. 'boşaltma hiç, doldur kolileri' dedim. bu şekilde altay'dan çok kötü ayrıldım. %100 hatalı benim. yücel hoca, hakkını helal etsin."

  -ergin keleş

  (socrates)
App Store'dan indirin Google Play'den alın