• 1
    ea sports un 2018 yılı nba oyunu, kapak oyuncusu james harden. pek bilinmiyor sanırım, burada bile başlığını ben açmış oluyorum. mükemmel oynama grafikleri, hareket motoru ile birlikte efsane bir deneyim sunuyor. hele içeri drive lar, sonrası gelen pozisyon bazlı bitirişler... ben yıllardır 2k oynarım bana bunu bıraktırdı, şu an 2k sentetik çim hissi veriyor. 22 şubata kadar psn store’da 29,99 tl gibi bir fiyata satılıyor. ps4 tayfası mutlaka şans vermeli.
  • 2
    kafa karışıklığına neden olan oyun. şimdi fiyat ucuz alınır mı alınmaz mı? videolar filan genelde sponsorlu olunca övgü çok oluyor. nba 2k18 maksimum 50 lira bandına düşer 1-2 aya. bu arkadaşa şans versek mi acaba? kariyer yeri nba 2k gibi mi? annemizle, ninemizle konuşuyor muyuz bu önemli. hayattan soğuttu 2k da. 5dk maç yap 30 dk boş goy goy.
  • 3
    an itibariyle bundle olarak fifa18 + nba2018 ps store da 89 tl. oyunu aldım ve oynadım. 2k dan daha akıcı geldi nedense. ayrıca pas verilecek oyuncuları alt tarafta okla göstermesi vs çok hoş olmuş. street tarafı ve orada ki kariyer de baya güzel. uygun fiyatlı olarak alınabilir. sonuç olarak nba 2k17 ile 18 arasında düzgün fark yok denenebilir live 2018.

    edit: kampanya bitmiş :(