• 26
    kendileri şu aralar ordu ünye'de benim eski seralarımın bulunduğu yerin hemen yan parselinde bir halı saha ve futbol okulu işletmektedir. oldukça hoşsohbet bir insan. komşuluğu da oldukça iyi. fakat tabiki benim de hafızamda sadece bursadaki iyi performansının ardından bize gelip sakatlık yaşaması ve sonra kaybolması kaldı. olmasaydı sonumuz böyle be murat abi.
  • 27
    galatasaray macerası kısa süren eski futbolcumuz.

    bir dönem bursaspor'un forvetinde murat sözkesen ve okan yılmaz'dan oluşan bir ikili vardı. bu ikili saha dışında nasıldı, şu an aralarında herhangi bir muhabbet kaldı mı bilmiyorum ama o dönem saha içinde gerçekten çok iyi anlaşırdı. ikisinin de adı sürekli büyük takımlarla anılırdı ki 5-0 yenildiğimiz, faruk atalay'ın falan sağ bek oynadığı saçmasapan bursaspor maçında iyice ön plana çıkınca kendisini kiralamıştık. kariyerinin ilk şampiyonlar ligi maçı olan 20 şubat 2002 liverpool galatasaray maçı'nda sakatlanarak sezonu kapattı, düşüşe geçti, kayboldu gitti.
  • 28
    talihsiz eski futbolcu. suphesiz kendisinde bir yildiz isigi vardi. transfer olmadan once ulkenin en guzide atak oyuncularindan birisiydi. okan yilmaz'a fransa'dan teklifler gelirken kendisi de cok dikkat cekmisti. kirmizi aria sponsorlu formamizla ciktigi ilk maci ve gozlerindeki heyecani dun gibi hatirliyorum. serkan aykut transferinden daha buyuk heyecan duymustum fakat maalesef sakatliklar kendisini bitirdi.