• 3
    1998 doğumlu, 1.75 boyunda, wolfsburg ii takımında forma giyen genç oyuncu. on numara, sağ kanat ve sağ bek pozisyonlarında oynayabiliyor. geçtiğimiz sezon 30 maçta; 7 gol atmış, 6 asist yapmış.
    oyuncu hakkında biraz daha detaylı araştırmalar yapılarak a takımımız veya geleceğe yatırım olarak a2 takımımız için yeterli mi değerlendirmemiz gerekmekte. çünkü bu tür 1998-99 ve aşağısı doğumlu, potansiyelli ve gelecek vaat eden isimleri çok ucuz rakamlarla kadroya katmak faydalı olacaktır. böyle oyuncuları çok ucuz maliyetlerle alıp, potansiyellerini de el birliğiyle ortaya çıkarabilirsek takımımız ve kulübümüz adına büyük kazanç olur. ama olumsuz ihtimalde var tabiki. onu da şu bakış açısıyla değerlendirmemiz gerekmekte:
    - biz bu potansiyelli ve genç isimleri "çok ucuz rakamlarla" parlatabilmek için aldık. kazanırsak az verip, çok kazanmış olacağız ama oyuncuyu kazanamazsak; az verdiğimiz, az maliyetle yatırım yaptığımız için de takıma veya kulübe büyük bir zarar verilmemiş olacak. işte genç isimlere yatırım mevzusunda mantalitemiz tam olarak bu olmalı. daha güzel, daha başarılı günlere ulaşabilmek için.