• 1
  --- alıntı ---
  milli takım taraftar kulübü açıldı

  türkiye futbol federasyonu, milli takım taraftarlarını bir araya getirmek ve fırsatlardan yararlanmalarını sağlamak için milli takım taraftar kulübü'nü açtı.

  taraftar kulübü'ne üye olan futbolseverler öncelikle uefa euro 2016 biletleri için düzenlenecek çekilişte daha yüksek kazanma şansı ve tff online mağaza'dan %10 indirim kazanma hakkına sahip olacaklar. taraftar kulübü üyeleri daha fazla fırsatın yanı sıra ödüllü yarışmalara katılma hakkı ve milli takım biletlerinde öncelik hakkına da sahip olacaklar.

  14 aralık'ta satışa çıkacak uefa euro 2016 biletleri için yapılacak çekilişte milli takım taraftar kulübü üyeleri ayrıcalıklı olacak. tff, kulübe üye olan ve bilet almak isteyen futbolseverlerin bilgilerini uefa ile paylaşacak ve özel bir sistemle bu kişilere yapılacak çekilişte daha yüksek kazanma şansı sağlanacak.

  bilindiği üzere kısıtlı sayıda satılacak uefa euro 2016 biletlerinin tüm satış ve gönderim işlemleri uefa tarafından yapılacak.

  uefa euro 2016'nın bilet fiyatları şöyle:

  [biçim]
  açılış maçı gruplar - son 16 turu çeyrek finaller yarı finaller final
  kategori 4 €75 €25 €45 €65 €85
  kategori 3 €195 €55 €85 €165 €295
  kategori 2 €395 €105 €135 €295 €595
  kategori 1 €595 €145 €195 €495 €895
  [/biçim]

  milli takım taraftar kulübü'ne üye olmak için tıklayınız: https://taraftarkulubu.tff.org/FanClub/Giris.aspx
  --- alıntı ---
 • 3
  taraftar kulübü üyesi olmanın avantajları:

  --- alıntı ---
  - katılacağımız uluslararası turnuvaların biletlerinde taraftar kulübü üyelerinin satın alma şansı daha fazla olacaktır. kulüp üyeleri uefa euro 2016 bilet çekilişinde öncelik hakkına sahip olacaklardır.

  - milli takım taraftar kulübü üyeleri online mağaza alışverişlerinde %10 indirim hakkına sahip olurlar.

  - milli takımımızın 2016 yılından itibaren oynayacağı tüm maçların biletleri öncelikli olarak taraftar kulübü üyeleri için satışa sunulacak ardından genel satışa açılacaktır.

  - euro 2016'da türkiye'yi izleme şansı yakalayın. duyurulacak koşullar çerçevesinde belirlenen 10 kişi türkiye'nin gruplarda yapacağı bir maçı fransa'da izleme fırsatına kavuşacak.

  - milli takım antrenmanını izleme şansı yakalayın. yapılacak çekilişte kazanan 30 kişi a milli takımı antrenmanda izleme fırsatına kavuşacak.

  - taraftar kulübü üyeleri milli takım ile ilgili en sıcak gelişmelerden anında haberdar olacak.

  - tüm bu avantajlara sahip olacağınız milli takım taraftar kulübü üyelik bedeli 40 tl.
  --- alıntı ---
 • 8
  yok artık ali sami! adamlar milli duyguları bile sömürüyor lan. bu nasıl bir ticari zeka bilader gurur duydum. tabi ki euro 2016 ya takılmanın bir bedeli olacaktı. bizim nasıl aklımıza gelmedi bu be.
  harikasın federasyon. daha bir yıl önce takımına karşı çılgınlar gibi brezilya'yı alkışlayan taraftara parayla üyelik veriyorsun. tutmakla kalmaz bu. *
 • 10
  böyle bir kulüp kurulacaksa amaç üzerlerinden para kazanmak değil de milli takım taraftarı kültürü oluşturmak olmalıydı. bu sayede çok daha iyi milli takım taraftarlarına sahip olurduk. ayrıca tribün kültürü için örnek oluştururdu. taraftarlar arası savaş azalırdı. çünkü milli takım gibi birleştirici, ortak bir payda olurdu. derbilerde deplasman yasağı tarzı şeyler de yakın zamanda kalkar, tribün terörü ciddi oranda azaltılabilirdi.
 • 11
  milli maçlara öncelikli bilet alma fırsatı veren kulüpmüş.

  bjk * ve fb statlarına hiç gitmedim. milli maçların istanbul' da oynanacak olması sebebiyle oğlumla beraber gideriz diye düşündüm. 7 eylül 2019 türkiye andorra maçı için bilet almak istediğimde bu kulüpten haberdar oldum. e madem üyelik istiyor tamam üye olalım. ilk başta beyaz üye oldum ama maça bilet alamıyorum : ) kırmızı üye olmam gerekmiş. o da 40 tl : )
  hem de öncelikli bilet yanında müthiş avantajları var. mesela,

  -taraftar kulübü üyelerine özel içerikli haberler
  -millilerimize ait antrenman ve müsabaka görüntü arşivi

  harika değil mi!!!