• 1
  05.01.1993 cambridge ingiltere doğumlu nijerya asıllı basketbolcu. mevkisi pivot. 2.16 m boy, 2.36 m wingspan uzunluğu var. 2017'de draftlara katılmış, ancak her babayiğidin seçilemediği o kutlu sınavı geçemeyip, şansını avrupa'da denemeye karar vermiştir.

  2018'den bu yana sırbistan'ın crvena zvezda takımında basketbol hayatına devam ediyor.

  videolarını izledim de, zebellah gibi adam bu.

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...idbx7wci5aDtFcS4TOJK

  fotoğraftaki en dikkat çekici adam kendisi.
 • 2
  havanın karardığı saatlerde bir ara sokakta karşıdan size doğru yürüyor olsa net olarak altınıza sıçarsınız, öyle korkutucu bir cüsseye ve yüze sahip. ama gelin görün ki asıl alametifarikası ayakları ojo'nun. zamanında kendisiyle ilgili şöyle bir habere konu oldu, olmuş:

  http://gss.gs/Ii0

  ojo, florida state'te oynadığı sırada nike, ojo'ya özel ayakkabı üretebilmek için 15,000 $'lık bir üretim makinası yatırımı yapmak durumunda kalmış. yao'dan bayağı büyük, shaq'le ise aynı ayak numarasına sahip ojo'nun giydiği tabutların (ayakkabı denmez buna bence) abd'deki numara karşılığı 22 (küsüratı da var hatta) imiş. bu da bizim bildiğimiz haliyle 61 ya da 62'ye falan denk geliyor yanlış hesaplamadıysam. 61-62 lan, 61-62! bu nedir aga:

  https://twitter.com/...s/843226038389956608

  https://youtu.be/xv6R-5zOtZg

  fizik olarak eski göz ağrımız patric young'ı anımsatıyor. patric reis keşke hiç ayrılmasaydı tabii de, elde şöyle şu adama gömecek kadar bi' paramız olsa da lig aygır pivot görse. ya bi' de o değil de, insanın aklına düşüyor ister istemez; kız arkadaşı falan varsa kız için sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. :(

  benim nickim yok'un diss'ine* icabet ettim ve davaya dahil oldum. entry'i okuyan suser dostum, sen de var mısın ya da san davar mısan? :(