• 3
  mahmut recevik tarafından taraftarın önüne atılmasını yanlış bulduğum divan kurulu başkanımız.

  geçen seneden beri takip ettiğim toplantılarda bana hep mustafa cengiz yönetimine daha yakın biri gibi gelmişti. eğer yanlış algılıyorsam bile en azından tarafsız ve dürüst biri intibası oluşturdu bende hep. buna yönettiği 23 mart 2019 galatasaray olağan mali genel kurulu da dahil. o yüzden linç edilmeye çalışılmasını şu an çok haksız ve anlamsız buluyorum.

  not: ben bu satırları yazarken kendisi a spor canlı yayınında kendisine yapılan eleştirilere ithafen ''benim ismimi inan kıraç'la yan yana getirmek haksızlıktır. biz hep inan kıraç'ın yönetim tarzına karşı çıktık'' gibi bir cümle kullandı. dürüst ve adil biri olduğu kanaatindeyim ben hala. umarım o cadı kazanında ''seçim abileri'' kendisini bozmazlar.

  edit: kendisinin bir üyeyle davalık oluşunda duygun yarsuvat'ın avukat ordusu tarafından temsil edilmeye çalışıldığını şimdi gördüm. fotoğrafta da 1-2 çakalla aynı karedeler. kendisiyle ilgili görüşlerim sabit şimdilik ama buradan bir şerh koyuyorum yine de.
 • 4
  mahmut recevik'in işaret etmesini son derece doğru bulduğum ve hukuki bilgisini statüko için kullanan taraflı bir başkanlık sergilemiş hukukçu...
  bunun dışında , galatasaray mezunlar derneği mali kurulunda, 139 geçersiz imzalı üyenin üyeliğini geri çeviren klüp sicil kurulunun liseli 5 üyesinin ceza almasını isteyen ve almış olmasını haklı gösteren son derece ağır ve saldırgan bir konuşma yapan kişilik.
  büyüyünce duygun yarsuvat olması bekleniyor.
  eğer ibra oylamasında bir hile yapmışsa, ceza mahkemesinde yargılanması gereken kişilik.
 • 7
  hani şu içinde beşiktaş aşığı, fenerbahçe fanatiği dolu olan, ultraslan ifşa ettiği 139 kişilik liste vardı ya geçersiz imza sebebiyle üyelik başvuruları reddedilen. işte o başvuruyu reddeden üyelerin kanını içmeye yemin etmiş divan kurulu başkanıdır kendisi. o da haklı tabi. yani yıllar sonra başka bir liseci olmayan başkanı devirmek için bir telefonla kapıya dizeceği, bir gecede darbe yapabileceği militan da lazım. siz kim oluyorsunuz da haşmetlinin yüz yıllık planlarını bozuyorsunuz?

  ama sorsan hemen "avukatlık mesleğine 40 yılını vermiş, dürüst, objektif, şerefli, namuslu bir adamım. galatasaray'a yıllarımı verdim" diye bas bas bağırır.

  kendisine zerre kadar güvenim yok. point otel'de yapılan bir toplantı. gece yarısına kadar uzayan bir oylama. boşalmış salona bir anda doluşan insanlar. sonra ben divan kurul başkanıyım, herkesin güveni bana tamdır, her şey tüzük çerçevesinde vs. yersen tabi. bakalım daha kaç gün canlı yayınlara bağlanıp ağlayacaklar.

  geçiniz efendim o eski lise gururumuz, başımızın tacı saygı dönemlerini. o günler point otel'de toplantılar yapıp, mikrofonu açık unuttuğunuz gün bitti.