• 381
  anadolu topçuları büyük takımlarda zorlanır genelde böyle gördük yıllardır. kendisi de mutlaka zorlanacaktır ama iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. takımımıza gelirse mutlaka yarar sağlayacağını düşünüyorum. internette videolarına, bu sezon neler yaptığına göz attım. iş yapar. kesinlikle kaliteli.

  gelmezse de çok üzülür müyüm? sanmıyorum.
 • 383
  böyle arkadaşlar menejerlik oyunlarında hep fırsat transferi olmuştur. mali bütçeye bakılır , peşine oyuncunun değerine, böyle bir oyuncu alınmak istenirse verilecek mebla hesaplanır, sonrada oyuncuya teklif yapılır.

  ama örnek verecek olursak 10 milyon bonservisi olan biri için sezon sonunda bedava gelecek diye o 10 milyon zaten gidecekti oyuncu da bize gelmeyi kabul etti ozaman oyuncuya verelim diye de bakılmaz.

  zaten dünyanın kanunu mu nedir anlamadım. bizim ülkede şampiyonluğa oynayan takımlardaki topçuların hepsinin maaşı ömürlerinde göremeyecekleri kadar çok. bu adamların bize gelirken ve bizden sonra oynadıkları kulüplerde aldıkları paralar bizdekinin kat ve kat fazlası. herifler dışarıda 100 alıyorken biz 1000 hatta 2000 veriyoruz.

  o yüzden bu arkadaşımızın transferinde de böyle yapmamalıyız bize galatasaray için oynayacak oyuncu lazım. zaten hak ediyorsa parasını fazlasını buradan alır zira oynayamayacağı yere gidip alacağı paradanda olabilir.

  gelmesi halinde sevineceğim orta saha oyuncusu.