• 1
    mert çetin’e ilk mektubu yazarak galatasaray sözlüğün tarihine geçtiğimin farkındayım.:) ancak, her mektubu fatih terim’e yazınca üzerine fazla yük bindirdiğimizi düşünerek bu sefer mert çetin’i muhatap alarak bir iki öneride bulunmak istedim.

    1-emre mor’u ve diğer yabancı futbolcuları uyar, bu sezon hakemler galatasaray’a karşı adaletsiz ve acımasız olacaklar. çünkü biliyorlar ki arkalarında ali koç isimli yalı çocuğunun taşeronu mhk başkanı zekeriya alp ve fenerbahçe’nin eski ikinci başkanı nihat özdemir var. bu nedenle, hakemleri asla tahrik etmesinler, rakiplerine öyle şakadan bile dokunmasınlar hemen sarı ya da kırmızıyı yerler.

    2-özellikle galatasaray galip iken veya rakip on kişi falan kalmışken, rakip futbolcularla ikili mücadelelerinde çok dikkatli olsunlar. sakın ha en ufak bir sert müdahalede bulunmasınlar. hatta böyle durumlarda, rakiplerinin yaptığı basit faullere güvenerek kendilerini yere bırakmasınlar çünkü hakemler vermeyebilirler. unutmasınlar kayseri spor maçında mensah’ın attığı dirseği bile dört dakika “var” incelemesi yapmalarına rağmen göremediler!!!

    hadi kolay gelsin.