• 351
  bir tane program vardı zamanında bilmiyorum belki hala vardır. bu, erbatur bir de serdar vardı bu programda. şimdi bu rezil olmuş, r yapıp özür dilemiş. verdiği haber doğrudur yanlıştır bilmiyorum ama özür dilediğine göre yanlış diye düşünelim. bahsettiğim programdaki diğer bilmişler de en yakın zamanda bu arkadaşın düştüğü duruma düşeceklerdir. gerçi çok da önemli değil türkiye'de rezil olmak çok zor. aynen devam ederler.
 • 353
  kendisi, ''arda'nın galatasaray'a bir kere bile saygısızlık ettiğini görmedim'' demiş ki bu sözlerinde samimi olduğuna inanıyorum ben. çünkü mehmet ayan'ın ahlak anlayışına göre arda gerçekten de galatasaray'a saygısızlık etmememiştir. zaten mehmet ayan'ın ahlak anlayışına göre de mehmet ayan'ın kendisi dürüst, ilkeli, dik duruşlu ve hayadan nasibini almış bir insandır.
 • 354
  bir kaç gündür sabah programında "arda'nın galatasaray'a bir terbiyesizliği oldu mu?" diye sorup, belli mali şartlarda arda transferinin sıkıntı olmayacağını söyleyen basın mensubu.

  arda transferi tartışılır, olur ya da olmaz, bu başka bir mesele. fakat arda'nın galatasaray'a terbiyesizliği konusuna programa katılan kimseler net bir cevap veremediler; evet de diyemediler, içleri rahat bir şekilde hayır da...

  florya'ya ve ali sami yen tribünlerine asılmış olan meşhur bir söz var; "sizi buraya getiren yetenekleriniz, sizi burada tutacak olansa karakterinizdir." diye. hepimiz bunu biliriz, ve bu bizim için önemli bir düstur. arda belki açıktan bir terbiyesizlik yapmamış olabilir, fakat arda işte tam da bu yazıya ters düşecek şekilde yaptığı hareket ve davranışlarla galatasaray'a yapabileceği en büyük terbiyesizliği zaten defalarca yaptı. bu soruya verilebilecek yegane cevap budur.

  belki burayı okur da bu cevabı görür ümidiyle iş bu entri yazılmıştır.
 • 355
  “terim, futbolla ilgili kendisine hocam şunu şöyle mi yapsak, acaba bu böyle olsa daha mı iyi olur diyen kim varsa çevresinden uzaklaştırdı. bu da duyum falan değil net bilgidir.”

  demiş kendisi.

  lan bari atacaksınız, sallayacaksınız doğru düzgün şeylerle yapın!?

  bu adamın etrafında zaten 3. ve 4. gelişinde aynı kişiler vardı. 3. gelişinde de 2 şampiyonluk kazanmıştı, 4. gelişinde de 2 şampiyonluk kazandı 3.'yü kovalıyor.

  hiçbir döneminde etrafında baskın bir futbol aklı ve yardımcısı yoktu ki hocanın.

  biz de aslında bundan şikayet ediyoruz uzun süredir, o ayrı, hocaya eksiklerini, yanlışlarını söyleyebilecek birisi olsun yanında diye ama zaten yıllardır böyle kendisi, hiç değişmedi ki?

  yorumcular için de fatih terim'e sallamak moda oldu anasını satayım.

  son 2 yılın şampiyonu, 9 yılda 8 şampiyonluğun mimarı kendileri sanki?

  eleştiri başka bir şey de, abdullah avcı'ya, şenol güneş'e yapılmayan eleştiri hocaya yapılıyor ve arkası olmayan, mesnetsiz şekilde şeyler oluyor, o zaman can sıkıyor.

  yoksa oynattığı futbol, oyuncu tercihleri(son dönemde aslında boş olduğunu da gördük, mariano-linnes, taylan antalyalı vb) her şey eleştirilebilir. zaten çok hatası oldu, eleştirmemek güç ve saçma.

  sadece mehmet bey'in yaptığı gibi yapınca niyet çok belli oluyor.
 • 360
  https://twitter.com/.../1228385674115657729

  çıktığı her programda bdsm fetişisti gibi durmadan sahiplik, tek çözüm sahip, manchester city'nin sahibi var diyen futbol yorumcusu, fulbolsever yordurucusuydu.

  manchester city'nin aldığı 2 yillik ceza sonrasinda umarım küstah küstah konuşmalarına son verir dicem de sorun bu arkadaşı yanlışlıkla olsa da belli bir süre takip edende bence.*