• 2
  beginner seviye bir arazi-gayrimenkul mafyası olduğuna dair sayısız iddialara ve ses-görüntü kayıtlarına rağmen mustafa cengiz yönetimi tarafından kadın basketbol takımımıza isim sponsoru yapılmaya çalışılarak galatasaray tarihinin en büyük skandallarından birine ismini vereyazmış kişi.

  (bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)

  mustafa cengiz yönetimi uzun zamandır saçmalamadığı için bir bomba bekleniyordu ama, valla standartlarının üzerine çıktılar gibi...

  özhan abimiz bile bunu yapmadı...

  mahkeme süreci olduğu için kendisi ile ilgili iddiaları/videoları ulu orta paylaşmak yasal değildir. ancak özellikle twitter'da arama kısmına adı soyadı yazılarak kendisiyle ilgili ithamlara ve ses-görüntü kayıtlarına ulaşılabilmektedir.
 • 3
  sponsorluk işi yattı sanırım, tepki olunca yönetim geri adım attı, belki de haberleri yoktu ama böyle bir lüksümüz olamaz sponsor firmalar ciddi şekilde araştırılmalı.

  --- alıntı ---
  bugün yapılacak olan hayatpark gayrimenkul a.ş. sponsorluk anlaşması lansmanıyla ilgili olarak; hayatpark gayrimenkul a.ş. yönetim kurulu başkanı, hakkında sosyal medyada yer alan iddiaların gerçek dışı olduğunu ve yayınlanan video görüntüsünün kendisine ait olmadığını, hatta mağdur sıfatıyla videodaki failler hakkında şikayette bulunduklarını avukatları aracılığıyla tarafımıza beyan etmiştir.

  bu aşamada bugün yapılması planlanan hayatpark gayrimenkul sponsorluk lansmanı, söz konusu iddiaların açıklığa kavuşması adına ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  galatasaray spor kulübü

  --- alıntı ---
 • 8
  bakın sponsorluk, pr aşağıdaki gibi yapılır. bizim yönetimin yaptığı gibi, bakkal yönetir gibi yapılmaz.

  bugün kendisiyle alakalı twitlere bakarken şöyle bir hikayeye denk geldim.
  yazan olcay demir diye biri.
  https://twitter.com/OLCAYDEMIR2

  sene doksanlı yıllar almanya’da bir fuara katılıyoruz o zaman galatasaray yeni yeni forma satmaya başlamış ali sami yen stadı’nın yanındaki çadır zannediyorum yeni kurulmuştu ben de 100 tane forma alıp fuarda dağıtayım dedim beni kulübe yönlendirdiler.

  o zamanlar galatasaray yönetimi ali sami yen stadı’nın yanında bir binada idi neyse randevu aldım gittim başkan kimdi hatırlamıyorum ama o gün kapıda girerken adnan polat da karşılaştığımı hatırlıyorum.kulüpte merri yada marry hanım diye biriyle görüştüm ve niyetimi ona açıkladım

  bana sorduğu sorular şu oldu sizin firmanızın backgroundu nedir sizin markanızla bizim markamız bir araya gelebilir mi sponsorlarımız arasında sizinle aynı işi yapan bir firma var mı bunların hepsini kontrol etmeliyim o şekilde size forma veremeyiz dedi ve beni sepetledi.
  https://twitter.com/.../1180036067262484480