• 1
  1991 doğumu ve 1.90 boyundaki sırp forvet oyuncusu. 6 kez giydiği sırbıstan u-19 forması altında 5 gol kaydetmeyi başarmış. ceza sahasındaki kule gibi duruşunun yanı sıra, atak başlatmak için topu tutma gibi becerilere de sahip. ömer üründül'ün dediği gibi ileride top tutma becerisine sahip. şut kabiliyeti iyi, pozisyon bilgisi yerinde hava topu hakimiyeti de etkileyici. belgrad'ın radarına girmeden önce 2. lig takımı olan teleoptik'te 36 maçta 11 gol kaydetmiş.
 • 2
  sırpların büyük umut beslediği, ama 2011 sonunda geçirdiği talihsiz sakatlıkla uzun süre sahalardan ayrı kalan boylu poslu santrafor.
  geçen sezonun ikinci yarısını sakatlıkla kapattıktan sonra bu sezon da şampiyonlar ligi ön eleme maçlarını ve uefa avrupa ligi'ndeki ilk maçları kaçırdı. yeni yeni forma girmeye başladı. henüz bir doksan dakikayı tam manası ile tamamlayamamış olmasına rağmen, superliga'da yarım yamalak forma giydiği 10 maçta 4 gol ve 3 asist üretmeyi başardı. sırbistan milli futbol takımında da son maçlarda az da olsa süre almaya başladı.
  aleksandar mitrovic ile beraber partizan'ın geleceği olarak görülüyor. bu sezon sakatlığının da tesiri ile beklenen verimi alamadı. önümüzdeki sezon şampiyonlar ligi'ne de kalabilirse partizan, kendini daha iyi gösterecektir. şansı yaver gider de bir daha sakatlanmazsa tabii.
  iyi zamanlarından bir video . http://www.askbiography.com/...deo/ICIR8rOtyT4.html