• 1
  mclaren akademisine ait bir adet pilot. geçen sene formula 3'ün tozunu attırmıştı. bu sene mclaren rezerv pilotu oldu ve formula 2'de yarışacak. formula 2'de geçen sene charles leclerc'in yaptığının (anasını bellemek) bir dengini yapacağı yönünde bir öngörüm var ama hayrolsun.

  ayrıca 2018 daytona 500'de alonso ile takım arkadaşı olarak yarıştı fakat 38. oldular. ama olsun.

  mental olarak güçlü, azimli ve yetenekli bir pilottur. yakın zamanda f1'de görürüz diye tahmin ediyorum.

  edit: öngörüyü yaparken jack aitken ve george russel'ın da f2'de olduğunu unutmuşum. o yüzden yakın bir mücadele olabilir bu üçlü arasında.
 • 2
  stoffel vandoorne'un rezalet 2018 f1 sezonu başlangıcı ardından önümüzdeki yıl için mclaren koltuğuna oturması oldukça kuvvetli ihtimal.mclaren'in lewis hamilton'a aynı yaşlarda alonso'nun yanında koltuk verdiğini düşünürsek norris içinde f1 kariyeri beklenenden önce başlayabilir.yetenekleri göz önüne alındığında dünya şampiyonluğu rekabetinde yıllardır uzakta olan mclaren için gelecekteki güzel günlerin baş aktörü kendisi görünüyor.
 • 3
  beklenildiği üzere gelecek yıl için mclaren kendisini f1 koltuğuna oturttu.alt yaş kategorilerinde yaptıklarının ardından f1 kariyeri için beklentiler yüksek olsa da önümüzdeki 3 yıl içinde mclaren'in iyi bir araç ortaya koyması zor görünüyor.2021 yılında şampiyonluk kovalarken görürsek şaşırmayalım.