• 1
  başlığının nasıl olmadığına şaşırdığım kavram. neye göre ve nasıl verildiğini de henüz kimse çözmemiştir.

  bazılarının hiç tükenmeyen, bazılarının ağzıyla kuş tutsa dahi sahip olmadığı, bazılarının ucundan kıyısından geçmediği, fena halde hayata benzeyen bir şey. nedir nasıldır ne değildir? dediğim gibi; bilmiyorum.
 • 3
  görülen o ki, bazılarınca her şampiyonluk için 1 haftalık kazanılan şey.

  ligin 8. haftasında kredisinin tükeneceği, tükendiği yönündeki paylaşımlar görüyorum.
  arkadaşlar, fatih terim gibi bir karakterin kredisi 8 haftada tükenmez.

  bugün terim'in kellesini isteyenler zaten hep terim'in gitmesini isteyen tayfa. başarılı dönemlerde sesini çıkarmadan içine ağlayarak kupalara sevinen, galibiyetleri kutlayan ama bunun gibi kötü bir dönem yakaladı mı da vurmaktan asla çekinmeyen içindeki terim nefretini ortaya dökmeye çalışan insanlar.

  terim 2019/2020 sezonunda entry tarihine kadar geçen sürede büyük çuvallamıştır, müthiş formsuzdur. ama unutmamak da lazım bu 7 haftanın 4'ini de cezalı geçirmiştir.

  terim'in kenarda olduğu zamanki değişikliklerle olmadığı zamanki değişiklikleri göz önüne aldığımızda da o 4 maça müdahil olmadığını çok net görüyoruz. ancak takımın başında olduğu 3 maçta da 1g2b gibi bir karne var ki özellikle 5 ekim 2019 gençlerbirliği galatasaray maçı felaket.

  neyse, terim özelinde kredi bulunmaz. illa bir kriter belirtecekseniz, 1 şampiyon bitirilememiş sezonun ardından ikinci sezonda şampiyonluk yarışından erken kopulursa o zaman gönül rahatlığıyla istifasını isteyebilirsiniz.
  ben istemem, ama size de hayırdır 1ader demem.