• 3
  falcao transferi üzerinde bir komplo teorim var. biz hep transferlerin önünde engel olarak klasik bir türkiye vatandaşı olduğumuzdan dış minnak pardon mihrakları görüyoruz. monaco diyoruz, ali koç'un parmağı olabilir falan diyoruz ama birşeyi unutuyoruz.
  yüksek fransız kültürüne sahip liseci tayfa!
  mustafa cengiz ve ekibinin zarar görmesi, daha da güçlenmemesi adına fransa ile ilişkileri kuvvetli bu yüksek fransız kültürüne sahip liseci tayfadan birileri de uğraşıyor olabilir mi acaba? monaco başkanına sakın satma diyor olabilirler mi acaba?
  adı üstünde komplo teorisi dolayısıyla bir dayanağı yok.
  umarım böyle birşey yoktur. sadece ve sadece psikopat zihnimdeki hayal ürünümdür.
 • 4
  mario lemina son dakikalarda bilerek adalesini tutarak kendini yere bıraktı ve oyundan alındı. fatih hoca maç sonunda kasten arka adalesinde sıkıntı var diye açıklama yaptı. bütün hafta derbide olmayacağı medyaya pompalanacak. hafta boyu hiçbir antrenmanda fotoğrafı paylaşılmayacak. lâkinnnn önümüzdeki hafta kadrolar açıklandığında kendisi ilk 11'de olacak.

  nitekim leminası olan bir galatasaraya karşı maça hazırlanmakla leminası olmayan bir galatasaraya karşı hazırlanmak bambaşka 2 senaryo gerektiriyor karşı taraf için.

  çok mu iyimserim lan :(

  (bkz: 16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçı)
 • 5
  yeter diye bağırmak istediğim teorilerdir. sadece sporda değil hayatın her alanında her konuyla ilgili her şeyi bilen insanlar bunu üretirler. evde, sokakta her yerde duyuyorum ama kurtulamıyorum. memleket yediden yetmişe açık tımarhaneye döndü. internet sayesinde bilgi çağı gelecek herkes kolayca bilgiye ulaşacak dedikleri siyah font üzerine beyaz yazıymış. elbette spor camiası da bu teorilerden bolca nasibini alıyor. özellikle bazı fenerbahçeli dostlarım tanıdıklarım kafayı sıyırmış durumda. anlattıklarını buraya da yazmak istemiyorum zaten sosyal medyada okuduğumuz şeyler. beni hem üzüntüye hem sinire hem de strese sokan teorilerdir.