• 1
  herhangi bir sebebten dolayı, * kombinesi olup da maça gidemeyecek olan renkdaşlarımızın, maça gitmek için maddi durumu olmayan, bilet bulamayan, ya da yazarlarımızın doğum günü, evlilik yıldönümü vb. özel günlerine hediye vermek isteyen arkadaşlarımızın, hiç bir ücret talep etmeden kombinesini başka bir kardeşimize, bir ya da daha fazla maç süresiyle vermesini temenni ediyorum.

  bu başlık altında, bu durumu değerlendirmek isteyen kardeşlerimiz buluşup, kaynaşsınlar.
 • 4
  18 eylül 2018 galatasaray lokomotiv moskova maçı özelinde ne kadar çok kişiymiş bunlar ya (!) konuşmayayım susayım diyorum ama insan gerçekten hayret ediyor.

  ilk iç saha şampiyonlar ligi maçı ama skindirik türkiye kupası maçlarında yapılmayan devir yapılıyor daha hayrına bilet vereni de görmedim.

  birde misalen doğu üst kombinesi yenileme indirimi hariç 2500 tl. 17 lig ve 3 şl maçı eder 20 maç * 2500/20 den maç başına 125 tl ödemiş biri neden koltuğunu tek maça 300-500 tl olacak şekilde satar ki ? zararın kadarını karşıla bari mübarek !?
 • 5
  çok fazla kişiden oluşan grup. 9. kategori fiyatına 8. ve 7. kategori bileti bile veriyorlar. bilette arz fazlası oluştu fiyatlar düştü resmen. hepsine inat bunlardan 7. kategori alabileceğimiz fiyata gittik 9. kategoriden 3 arkadaş bilet aldık. bu kişilerden bilet alan arkadaşlara laf ettiğim düşünülmesin, bizim gibi "kulüp kazansın boş koltuklardaki biletleri alayım" mantığında olmayacak daha ucuza bilet almayı düşünen renktaşlarımın daha fazla olduğu, dolayısıyla gişe fiyatının altına devredilen biletlerin tükeneceğini düşündüğümüz için boş koltukları satın aldık. yeter ki bugün 50.000' i görelim.

  bu topluluğa son bir notum var. gerçek galatasaray taraftarı bilir ki, takımımızın herhangi bir maçındaki spekteküler bir an paraya tercih edilmez.

  not: işbu entry maça geçerli sebeplerden dolayı gelemeyecek ve acil paraya ihtiyacı olan kişilere istinaden yazılmamıştır.