• hayatım boyunca bu tarz olaylarda hep sakin ve sessiz kalmayı tercih ettim. her zaman vardır bilinmeyen bir durum deyip gerçeğin ortaya çıkmasını bekledim. ancak artık olaylar mide bulandıran bir seviyeye geldi. yazılanlara, söylenenlere ve yorumlara bakıyorum ve gerçekten bu kadar haysiyetsiz insanın 5 yaşında bir çocuk zekası altında toplanarak; alenen cumhuriyet tarihinin en başarılı en çok tanınmış türkiye vatandaşlarından birine yaptığı saldırılara sessiz kalmak istemiyorum. kimse kimseyi sevmek zorunda değil, kimse kimseye sempati beslemek zorunda değil. ama sen kalkıp uluslararası açıdan başarı kısırı bu ülkenin kulüp ve milli takımıyla dünyada bu kadar başarıya imza atmış bir adama, bir babaya, bir dedeye her şeyden öte her şeyden bağımsız bir insana sürekli saldırıyorsan el altından sosyal medyadan terör örgütüyle ilişkilendirme maharetiyle ya da nice yaptığın onlarca iğrenç konuşmayla ülkenin gündemini değiştirerek karalamaya çalışıyorsan, senin ne yarattığın istihdamın ne cironun ne de markaların bir değeri yok benim gözümde. eğer spora bir katkınız olacaksa kalın, yok bugüne kadar yaptığınız gibi bu ülkenin en başarılı adamlarından birine saldırmaya devam edecekseniz, sırf ailenin sana getirdiği şöhret ve para sayesinde canlı yayında muhabirleri işten attırmakla tehdit edecekseniz, sizi seçen insanlara 1 yıl sonra dönüp yeniden seçme hakları yokmuş gibi davranıp sinsi planlar yapacaksanız markanız da batsın, vizyonunuz da batsın. ne cironuzun ne de oluşan istihdamın bir değeri kalmadı benim gözümde; isterseniz 100 bin kişi çalıştırın ama muhabir kovdurtan; başka insanlara iftiran atan adamın getireceği istihdamdan ne fayda.
  benim artık midem kaldırmıyor sizi, kaldıranlara saygım sonsuz.
  http://gss.gs/2668149
 • (bkz: #boykotkoç)

  --- alıntı ---

  ultraslan, koç grubu'na boykot çağrısında bulundu.

  - "madem sizler her fırsat bulduğunuzda galatasaray camiasına ve değerlerine saldırıyorsunuz; eşsiz galatasaray taraftarının kalbi, nefesi ve sesi olarak bizler 2006 yılında duyurduğumuz gibi tekrar #boykotkoç diyoruz!"

  https://twitter.com/.../1155812035101364224

  --- alıntı ---

  https://pbs.twimg.com/...t=jpg&name=small
 • az önce kredi kartı ve vadeli hesabımı kapatarak katıldığım kampanya. çağrı merkezindeki arkadaş özel değilse sebebini öğrenebilir miyim diye sorduğunda ben galatasaray taraftarıyım ve kartımı kapama sebebi olarak ali koç yazabilirsiniz dedim. sağ olsun hiç ikna etmeye çalışmadı. * belki ateşi söndürmez ama safımız belli. safım belli olsun diyenler için aşağıdaki listeye göz atabilirler.

  https://eksiup.com/p/5y102533ubit
  https://eksiup.com/p/pu102535cjyh

  opet, koçtaç, yapıkredi, aygaz, mogaz, beko, arçelik, altus, avis, budget, sek, tat, pastavilla, fiat, ford, setur, grundig, otokar, otokoç, koç sistem, paro, divan, belkom, birmot, oto eksper, elite, koç finans, ingage