• 2
  medyada çıkan haberlere göre igor tudor'un yanına türk yardımcı olarak kendisi düşünülüyormuş.

  https://www.cnnturk.com/...ktor-geliyor-iddiasi

  türk kökenli olduğu kesin olmakla birlikte, almanya'da yetişmiş olduğundan türkiye'yi ve türk futbolunu ne kadar bildiği, dolayısıyla tudor'a yabancı bir yardımcıdan fazla olarak ne verebileceği şüphelidir.

  yanlış anlaşılmasın; tabi ki tudor'un altına yabancı yardımcı da getirilebilir, burada amacım ırkçılık falan değil; ama eğer birisini sırf türk olduğu ve türkiye'yi yabancı birinden daha iyi bilebileceği için getiriyorsanız ben o kişinin gerçekten türk futbolunu bilip bilmediğini sorgulamak isterim.
 • 6
  hannover 96'da teknik direktör görevini yürüten spor adamı. hakkında şöyle bir haber yapılmış.

  --- alıntı ---

  bundesliga 2 ekiplerinden hannover 96'nın teknik direktörü kenan koçak, sezon bitimiyle birlikte alman ekibinden ayrılacak.

  almanya bundesliga 2'de son hafta maçları öncesi 42 puanla 11'inci sırada yer alan hannover 96'da teknik direktör kenan koçak, yeni kararını yaklaşık 2 ay önce kulüp yönetimine bildirmişti. kasım 2019'dan bu yana alman ekibinde görev yapan deneyimli teknik adam, hannover'ı küme düşme hattından kurtarıp ikinci sezonunda da stabil hale getirip misyonunu tamamladı. haziran 2023'e kadar sözleşmesi olmasına rağmen bu sezonun son maçı olan nürnberg karşılaşmasının ardından görevinden ayrılma kararı alan kenan koçak, başka bir takımda daha büyük hedeflere yürümek için tercih yapacak.

  bundesliga'dan teklifler gelmeye başladı

  yönetim ile yaptığı görüşmede ayrılık kararını haftalar öncesinde bildiren kenan koçak için alman kulüpleri hemen nabız yoklamaya başladı. sözlü tekliflerini deneyimli teknik adama ileten kulüplere henüz cevap vermeyen koçak, son lig maçının ardından gelen teklifleri değerlendirecek.

  süper lig'den de talipleri var

  öte yandan 40 yaşındaki teknik adam için sadece almanya'dan değil, türkiye'den de teklifini ileten kulüpler var. 2 süper lig kulübünün koçak ile iletişime geçtiği ve durumunu sorduğu öğrenildi. geçtiğimiz haziran ayında demirören haber ajansı'na (dha) verdiği özel röportajda türkiye'de çalışmaya sıcak baktığını "şartlar uygun olursa, projeler de uygun olursa neden olmasın, bakalım zaman ne gösterecek" sözleriyle ifade eden koçak'ın kendisine iyi bir proje sunulması durumunda türkiye'de takım çalıştırması bekleniyor.

  --- alıntı ---

  https://www.dha.com.tr/...ikiyor/haber-1827723
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!