• 1
    abd'nin büyük umutlarla adeta pamuklara sarıp desteklediği genç tenisçi. 17 yaşına yeni girdi. gençlerde 1. sırada bulunuyor. şu anda yaşıtlarına büyük üstünlük sağlamış durumda.

    son 20 önemli turnuva maçını kazandı. bu sezon 4 grand slam'in 2'sini kazandı. katıldığı diğer 3 büyük turnuvanın 2'sini kazandı. bu sezonla geçen sezon arası dağlar kadar fark var. bir anda zirveye çıktı diyebiliriz. iyi bir oyuncu olması için maddi manevi acayip destekleniyor ama potapova ve yastremska ikilisinin arkasında kalırsa şaşırmam.
  • 2
    2 sene önce juniorlarda net bir şekilde 1. sıradayken ve hemen her otorite tarafından geleceğin yıldızı olarak gösteriliyorken "iyi bir oyuncu olması için maddi manevi acayip destekleniyor ama potapova ve yastremska ikilisinin arkasında kalırsa şaşırmam." demiştim.

    kayla day'in şu ana kadarki profesyonel kariyeri berbat. potapova ile yastremska'nın çok arkasında kaldı. onların arkasında kalmayı bırak orta seviyeye bile tutunamamış durumda. her ne kadar yaşı henüz 19 olsa da göstergeler çok kötü...