• 1
  galatasarayimizin kaybetmesi icin yillardir ic ve dis etkenler tarafindan ugrasilan en guzel duygulardan biridir. camiamiz iki onemli liderin ** onderliginde once erkek basketbol takimimizin dik durusu ve dev rakiplerine karsi karakter koymasi, sonra 20ye yakin maglubiyet yasadigi, galibiyeti unutturan bir sezon ve cok yipratici bir surec sonrasi dimdik ayakta duran ligi lider bitirmeyi uc hafta kala bitirmis ve bu sene peydahlanan yeni bir statu oncesi rakiplerini karakteri ve futboluyla ezen futbol takimimiz. bugunleri cok ozlemisiz.

  (bkz: karakter koyuyoruz)**
 • 2
  bir spor takımı için en büyük yıldız karakterdir. karakter koyamayan herhangi bir takım istediği yıldızı da yeteneği de getirse hiçbir şey yapamaz. bir spor takımına karakter kazandırmak ise her yiğidin harcı olmayan bir iştir. winner karaktere sahip olmayan takımlar ne kadar yetenekli olurlarsa olsunlar kaybetmeye mahkumdurlar.
 • 3
  bir futbolcuda olması gereken en önemli özelliklerden birisidir bu.

  bak bu karakter mevzu yalnızca başkasının karısına göz dikmek gibi bir durum değil. (bkz: john terry)

  sahaya karakter koymak benim kastettiğim.

  arkadaşımızın şurada bahsettiği şeyden bahsediyorum. (bkz: wesley sneijder/#2183200)

  saha içinde dayak yiyen arkadaşınızın yanında olup gerekirse kırmızı kart görecek şekilde onu savunmak, takımınızın hakkının yendiğini düşündüğünüz bir anda verdiğiniz tepki, havlu atılan bir sezonda iş kepazeliğe dönmeden sorumluluk almaktır.

  büyük takımlar karakter koyan oyunculardan kurulur.

  o eski dönemlerde hatırlarsınız milano deplasmanında, roma deplasmanında yek vücut olan bir takım vardı. arkadaşına sert giren rakibin etrafında hemen 3-4 kişi biterdi.

  aynı şey melo'lu, engin baytar'lı, ujfaluji'li kadroda da vardı.

  bize lazım olan budur.

  sünepe kaptanlar değil.