• 1
  bu aralar oynanmakta olan avrupa u19 şampiyonası'nda irlanda formasıyla dikkat çeken hücum oyuncusu. hızlı, solak, bileklerine hakim, mücadeleci. adam olacak çocuk tanımına uygun. en son southampton u23'te forma giymiş, transfermarkt'a göre şu an kulüpsüz görünüyor. bir kulübe imza atmak için şampiyona sonrasını bekliyor muhtemelen. premier lig ve championship takımlarının radarındadır büyük ihtimalle ama ozornwafor'da yaptığımız gibi keşke bi yoklasak. bonservis yok, sadece aklını çelmek gerekecek. gencecik, tertemiz, mis gibi transfer. kesinlikle iş yapar, yüksek paralara da satabilirsin. keşke bruma'daki vizyonumuzu göstersek ve bi girişimimiz olsa kendisiyle ilgili.

  ekleme: iki ay önce girilen bir habere göre iki premier lig, bir championship, bir de league one ekibi ilgileniyormuş afolabi'yle. düzenli olarak forma giyebileceği bir kulüpte oynamak istiyormuş ve tercihini ona göre yapacakmış.
  https://readsouthampton.com/...ecting-new-contract/

  ayrıca rol modeli de bilin bakalım kimmiş? drogba. bizim drogba. jean michael seri transferinde aracılık yaptığı söylenen drogba. seri gibi bu çocuğu da ikna edebiliriz araya drogba'yı sokarak.
  https://youtu.be/SDoVb6cpmGo?t=76

  son bir ekleme daha: dünkü çek cumhuriyeti maçında attığı elmander vari gol...
  https://www.trollfootball.me/...-jonathan-afolabi-35

  nolur girelim araya be nolur transfer komitesi, scout ekibi, fatih hocam duyun sesimi! vallahi adam olacak çocuk diyorum neden anlamıyorsunuz ya :(
 • 2
  galatasaray sözlük sinerji takımı göreve. 2000 doğumlu alıp, kiralanabilecek potansiyelli genç yetenek. daha 2-3 yıl ffp ile uğraşacağımız düşünüldüğünde, sol açık ve forvet oynayabilen bu kardeşimiz ryan babel sonrası ve mitroglu sonrası(yedek forvet) galatasaray takımına cuk oturabilecek birisi.

  juventus orta sahasını nasılda bonservis harcamadan kurdu diye gıpta ediyoruz. biraz daha yüksek sesle dillendirelim bu genç yeteneği.
 • 4
  2019 avrupa u19 şampiyonası’nda dikkat çekmesine rağmen hala kulüpsüz takılan genç yetenek. ingiltere’de bir takıma imza atar diyordum ama düzenli süre alacağı bir takımdan uygun teklif gelmedi demek ki. la liga ekiplerinden ilgilenen varmış kendisiyle. bonservisi yok, çel aklını, attır imzayı, daha hazır değil diyorsan kirala bir kulübe pişmesini bekle. çökebilsek süper olurdu ama falcao malcao derken ilgi alanımızda bile değildir hehalde.