• 1
  bu ikili ile ilgili efsane bir fikir aklıma geldi. seri'nin satın alma opsiyonu 18 milyon euro. nzonzi için konuşulan rakamda 18 milyon euro. eğer iyi bir sezon geçirirlerse merihdeki gibi sporting - alanya - sassuolo üçgeni sağlayıp fulham alıp ve romadan alıp x ve y kulüplere satsak ve böylece hiçbir oyuncuya dokunmadan min 40 milyon euro gibi bir bütçe açsak nasıl olur ama *

  sonra işte aklıma falcao için 2 ay banega için 1 ay bekleyen devamında mbaye diagne için 10 milyon euro veren yönetim geliyor. olsa olsa ikisininde bonservisini alırız ama hiçbir yere satamayacağımız ortaya çıkar ve -36 milyon euro ile başlarız transfer dönemine :(

  edit: o kadarda efsane bir fikir değilmiş. cimbomluyuz biz yazdı da pozitif bütçe olarak aldığın ücretten düşürülmesi dediğim olayı karşılamıyor.
 • 2
  4-3-3 oynayacağımız var sayarsak bir ikili olacağını düşünmüyorum. seri-nzonzi-belhanda üçlüsü gibi olacağını tahmin ediyorum
  edit: yanlış anlaşılmış sanıyorum nzonzi ve seri yan yana. oynamayacak. seri-belhanda çok daha mümkün bir ikili. bunu mevki ikilisi olarak düşünüyorsak böyle. yok tarık çamdal-umut gündoğan gibi aynı nitelikte oyuncuları birlikte tuttuğunuz ikiliyse olabilir.
 • 3
  ben de iyi bir ikili olacağını düşünmüyorum.

  bildiğim kadarıyla hoca 4-1-3-1-1 oynatacak bu sezon. 1. ağızdan aldığım bilgiye göre; falcao'yu stoper olarak değerlendirecek. önliberoda belhanda olacak. nzonzi false 9 oynayacak. seri'yi de forvette izleyeceğiz.

  yer yer 4-4-2'ye dönüp forvette nzonzi-seri ikilisini de görebiliriz. hoca 1.96'lık adam forvette leblebi gibi gol atar diyormuş. bu arada falcao neden stoper diyenler olacaktır. bilirsiniz, hoca sever böyle şeyleri.

  tanım: geçtiğimiz yıl bonservislerine 56,5 milyon euro ödenmiş bu sezonki muhtemel galatasaray orta-saha ikilisi. elbette nzonzi 6, seri 8 oynayacak. bu kadar saçmalamaya dayanamadım.