resim
İsmail Yüksek
Takım:Fenerbahçe
Mevki:Ön Libero
Yaş:25
Boy:1.83
Uyruk:Türkiye
 • 344
  "bu lig, bu sezon birçok şaibelerle dolu, hak edilen bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum" bu yediği bok. (lağım ağızlı olmak bunu gerektirir) - 4 haziran 2023 -

  "milli takımdaki rakip takım arkadaşlarımın sağladıkları başarıyı yanlış bir şekilde söyleyen bir insan değilim, yanlış anlaşıldım" bu da dilemediği özür. (yanlış yapan o değilmiş, yanlış anlayan bizmişiz. hepimiz yukarıdaki net ifadeyi yanlış anlayacak kadar salağız çünkü) - 11 haziran 2023 -

  olmuş bir hata, gençtir ne olacak diye savunanlar var bunu. madem öyle gerçek bir özür dileseydi. (ben 24 yaşındayken kimseye iftira atmadım mesela) üstelik bu şaibe açıklamasını maç sonu üzüntüyle ya da adrenalinle yapmıyor, maç önü açıklamasında düşünüp taşınıp konuşuyor. tuhaf "özür" konuşmasını da tam bir hafta sonra türkiye kupası kutlamasında uzatılan mikrofona yapıyor. mecbur çünkü bir gün sonra milli takıma gidecek ve barış, kerem ve apo'nun yüzüne bakabilmesi gerek. özür mözür dilemedi yani, zorunluluktan saçma sapan laflar etti ayaküstü.

  hadi gel de sev bunu, gel de öv.

  hep bu lafın altında kalmasını diliyorum.
 • 345
  24 yaşındaki adam çocuk değildir. 17 yaşındaki arda güler kendisinden daha olgun.

  galatasaray'ın anasının ak sütü gibi temiz şampiyonluğuna laf etmiş adama saygı duyacak değilim.

  emre b. de milli formayı giydi ne yapayım, bağrıma mı basayım?!

  milli formayı giymek isteyen onbinlerce genç futbolcu var, ismail gider, mustafa gelir, milli formayı giyiyorsa cv.sine bu başarıyı yazdırıyor, primini alıyor, reklamını yapıyor belki transferini sağlıyor.

  ee napayım? sevmiyorum aq.

  sanki bana vatan için hudutta nöbet tutuyor?
 • 221
  özür falan dilememiş, yanlış anlaşıldım demiştir. "milli takımdaki rakip takım arkadaşlarımın sağladıkları başarıyı yanlış bir şekilde söyleyen bir insan değilim, yanlış anlaşıldım" gibi tuhaf bir cümleyle özür olmaz. üstelik hatayı yapan da o değilmiş, biz yanlış anlamışız. ayrıca, bizim yanlış anlamamızı da kendi yoğun sezonlarına ve depreme bağladı, çok maç yapmışlar, o yüzden yanlış anlamışız. böyle aptal bir açıklama yaptı işte.

  "lig şaibelidir, hak etmediler" laflarının neresini yanlış anlamış olabiliriz ki ayrıca. insanları aptal yerine koymayın.

  delikanlıysan de ki, ettiğim laflar tamamen yanlıştı. tüm gs camiasından ve yüzüne bakmaya çekindiğim milli takımdaki arkadaşlarımdan özür dilerim. ama işte delikanlı değilsin.

  kerem, apo, barış bunu affederse de aşk olsun. ben etmeyeceğim. umarım bu olay üzerine yapışır kalır.
 • 177
  insanların büyük laflar etmeden önce düşünmesi gerektiğine çok güzel bir örnektir bu (evet bu). hele ki o cümle içinde galatasarayı kullanıyorsan.

  23 hafta lider kalmış bir takım var, rakibini içeride dışarıda ezmiş, ligdeki her takımı en az bir kere yenmiş. bütün istatistiklerde önde, rekorlar kırmış. beyim çıkmış hakedilmedi, şaibe var diyor.

  kendi topladıkları puanlar için konuşsa doğru olurdu gerçi. ne utanmaz bir camia bu. ama kendine uygun karakterdeki topçuları toplamayı çok iyi biliyor. sezar'ın hakkı sezar'a.
 • 12
  --- alıntı ---

  fenerbahçe'nin yeni transferi ismail yüksek'in antrenörü ömer faruk uzuner: "ismail'in savaşçılığı tuncay şanlı, sol ayağı babel, çalımları ortega, şutları ceyhun eriş gibi. ama nokta bir tarif isterseniz ismail'i stil olarak bire bir mert hakan yandaş’a benzetiyorum."

  --- alıntı ---

  (bkz: asıl ismi gülşen arkadaşları da münevver diyor yalnız kaldığımız zaman da ben kuzu diyorum)
 • 202
  hakemlerin kucağında gezen takımı 2. olmuş suburb topcu.

  kollana kollana taşınan takımı yarışta tutulmuş, gelmiş ağızlarına vura vura kazandığımız şampiyonluğa şaibeli demiş.
  evde 3 evinizde 3 tane salladık size. arabada 5... neyse.

  ey 24 yaşına gelmiş, bedavadan milli takıma secilmis, son 10 senedir şampiyon olamayan takımın rotasyon oyuncusu, iyi dinle.

  takımınıza yaranmak istiyorsanız performans verin.
  galatasarayin adını ağzınıza almadan önce besmele çekin.
  sırf fener camiasina şirin gözükmek icin saga sola bulaşmayın laleler.

  senin hayatinda olabileceğin maksimum kariyer mert hakan yandaş olur.
 • 347
  klasik fenerbahçeli abartmasına maruz kalmış durumdayız.
  öncelikle ismail’in 12 ekim 2023 hırvatistan türkiye maçındaki iyi futbolunu asla gözardı etmiyorum.
  çok iyi oynadı evet ama öyle bir anlatılıyor, sanki yeni kante bulduk.
  işte bunun sebebi fenerbahçeli abartmasıdır.
  fenerbahçeli basın ve taraftar böyledir.
  bünyelerinden yerli futbolcu veya alt yapı oyuncusu pek çıkmadığı için böyle abartmayı çok severler.
  onların bu abartmasının üstüne basın’daki diğer gazeteci ve yorumcular da katılır.
  çünkü öyle olması gerekiyordur.
  bakın ismail ile kerem aynı yaştalar. yanlış bilmiyorsam da hemen hemen aynı tarihlerde ikisi büyük takıma transfer oldu.
  kerem bir şekilde lige ve fena olmasa da milli takıma damga vuruyor.
  mesela hırvatistan maçı sonrası ismail’in abartıldığı gibi bir abartma gördünüz mü? göremezsiniz çünkü galatasaray taraftarının ayağı yere hem sağlam basar.
  ismail daha iyi yerlere gelir veya gelmez bilemem ama fenerbahçelilerin abarttığı kadar değildir.
  en nihayetinde avrupa kadrosuna yazmadıkları ve istemedikleri samet akaydın da gayet iyi bir maç çıkarmıştır.
 • 248
  bir anda gece vakti aklıma geldi. yeteneksiz olan ve yeteneksizliğini sağa sola saldırarak ıq sorunu yaşayan fenerbahçe taraftarına yedirebilen ve bu sayede büyük takımda bulunabilen bu arkadaş geçen sezonun son maçı öncesi şampiyonluğumuz hakkında şaibeli demişti. ve yine bu arkadaş bu sezon ilk 2 süper lig maçında sahada bulundu.

  fatih terim a dediğinde 5 maç ceza veren, melo retweet atınca 3 maç ceza veren, soyunma odasında küfür ettiği için arda turan’a 3 maç ceza veren tff yayıncı kuruluşa direkt şaibeli şampiyonluk açıklaması yapan bu şahsa ceza vermedi mi yani ? sosyal medyada kimse dile getirmedi benim bir anda gece vakti aklıma geldi. kulübün bu konu hakkında tff’ye hesap sorması lazım.
 • 178
  sportif geçerliliği olmayan oyuncu.

  1 günde nefret ettiğim futbolcular arasına ismini yazdırmıştır. bundan sonra, milli takım dahil, başarılı olmamasını isteyeceğim. rakibine bu kadar saygısız bir insanın bu spordan para kazanmaması lazım. sırf bu sözlerden dolayı milli takım defteri de kapanması lazım. zaten oynamadığı halde niye milli takıma alınıyor, bu da soru işareti.

  4 haziran 2023 galatasaray fenerbahçe maçı'ndan önce yaptığı açıklamayı ömür boyu unutmayacağım oyuncu.
 • 362
  galatasaray'ın şampiyonlar liginde manchester ve bayern'e karşı oyununa çok iyi demesi malumun ilanıdır. zaten apaçık olan bir şeyi söylese ne olur, milli takım arkadaşlarını tebrik etse ne olur...

  belli ki laf galatasaray'a gelmiş, bu fırsatı değerlendirip hatasını kabul etseydi takdir ederdim. o iftira için açıkça özür dilemediği sürece bir hiçtir gözümde. taraftarı linçler minçler bilemem. bu sorumluluğu almadan galatasaray'ın adını bir daha ağzına almasın lütfen.

  hangi şampiyonlar ligi maçlarında iyiyiz ismail, bizim şaibeyle, hak etmeyerek gitmeye hak kazandığımız şampiyonlar ligi mi?
 • 5
  https://mobile.twitter.com/.../1258706124670369794

  fenerbahçe transferini resmen açıklamış. ancak açıklama şekli çok ilginç. resmi site mi fotomaç mı anlamak imkansız. kulübümüz bir çok süper lig takımının peşinde olduğu oyuncuyu transfer etti ne demek yahu? dalga mı geçiyorsunuz? hele hele geleceğe yatırım adı altında 21 yaşında oyuncu aldığını açıklamak da çok ilginç. allah akıl fikir versin. 21 yaşına kadar gölcükspor’ da oynadığına göre bu arkadaşın için ya vardy çıkacak ya da mustafa sarp. gerçi mustafa sarp kadar olsa şu anki fenere yeter.
 • 204
  ismail, aaah ismail, vaah ismail. 24 yaşına gelmişsin, öyle pek bir yeteneğin yok. es kaza arada fener'de forma şansı buluyorsun. muhtemelen 2-3 yıl sonra rize-sivas tarzı bir rota çizeceksin.

  olm sen kiiiiim galatasaray kim allah aşkına. seni dinleyen yok kardeşim, olmayacak da. senin söylediklerin, playstation arkadaşların nezdinde geçerlidir olsa olsa. o yüzden boşver bu işleri. paranı al, nargileni iç, fifanı at. boşver galatasaray'a laf atmayı falan ismail.
 • 199
  yaptığı açıklamalardan sonra gözünün yaşına bakmadan, milli takım kapılarının özür dileyene kadar bu şahsın yüzüne kapatılması gerekiyor.
  hiç kimse bana iyi oyuncudur, milli takımın geleceğidir, gençtir hata yapar falan demesin.
  sen bugün milli takımda beraber forma terleteceğin arkadaşlarının emeğine kara çalmaya kalktın.
  her ay düzenli olarak maaşından %20 vergi kesilen bir yurttaş olarak, bunu talep etme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum.
  o forma kimsenin forması değil, vatandaşın formasıdır.
  sen bu ülkenin %35-40'ının tuttuğu takımın ligi kazanmasından sonra, ''haksız kazanç'' ''şaibe'' vurgusu yapacak kalibrede bir adam da değilsin.
  galatasaray'ın milli takımda forma giyecek olan, kerem-abdulkerim-kazım-yunus-berkan... gibi oyuncuların şerefine-haysiyetine çamur atmaya kalkamazsın kardeşim.
  rakibinin milli futbolcusu çıkmış, son 18 maçta 4 gol 12 asist yapmış ve sen buna ''şaibe'' diyorsun.
  adam çıksa sana dese ki; ''ismail sen benim emeğime nasıl laf edersin, ben hak etmedim mi bu şampiyonluğu?'' ne diyebilirsin?
  diyecek bir şey bulamaz, kulağına bu sözleri kim üfürdüyse ondan akıl almaya kaçarsın anca.
  çete mi oldunuz lan başımıza? aylardır bir bitmediniz gitti.
  siz kazanınca her şey güllük gülistanlık olacak, bu ülke beyaz zambaklar ülkesine dönecek.
  siz kazanamayınca orta doğu bataklığı-haksız kazançların ülkesi olacak.
  üstünde sarı kırmızı forma olan bir grup futbolcu ligi elinizden aldı, tabiri caizse ipine-kuşağına sürdü gelin alabiliyorsanız alın dedi ve siz alamadınız.
  hadi şimdi işinize kardeşim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın