• 1
  her salı cuma yaşadığım olaydır. onlarca kez tek maçtan, tek golden, son dakikalardan, verilmeyen gollerden yattıktan sonra artık insan her maç altında bir bit yeniği arıyor. en banko maçlara bile tuzak bu, kesin patlar yorumu yapıyorum. iddaa risk merkezine saydırıyorum.

  bi aralar bjk tv'de cüneyt sadi vardı. adam her hafta çok oynanan, banko maçların tersini söylerdi. ben de mal gibi oynamazdım. tutardı. bazen bi oran yakalardı. örneğin bi kere 2.05 oran yakalamıştı. o hafta bültende 20 küsür tane 2.05 orandan 2-3 tanesi hariç hepsi gelmişti. bazen çok uçuk tahminler yapsada bazen müneccim boku yemiş gibi en olmayacak maçları biliyordu.

  peş peşe 2 tane 15 oranlık maç verdiğini ve tutturduğunu hatırlarım. hatta biri bi sivas-ibb maçıydı. diğerini hatırlamıyorum. özellikle italya b liginden çok mal biliyordu.

  2-3 hafta üst üste iddaa risk merkezine falan saydırdıktan sonra artık program yapmamaya başladı. bir anda programın kaldırılması da normal durmuyordu. galiba tutamadığı çenesi yüzünden.

  internet sitesinden tahminlerine devam etti ama üyelik paralı olduğu için pek yanaşan yoktu. unutuldu gitti.

  ben de bu adam gibi oldum. kendi kendime oranları sorgulamaya, en banko duran maçlara bile tersini oynamaya başladım. yine pek başarılı olduğun söylenemez. allah sonumuzu hayır etsin.
 • 5
  en cok yapanlardan biriyim. nette ya da bayide direk su mac su olur diye oynayan adamlarin hastasiyim.
  ben oynarken surekli triplere giriyorum. mesela gizli bag kurdugum takimlar var. isimlerini veremem, sir cunku ama soyle oluyor genelde.

  ulan c..... yine beni yatiracaksin ama oynuyorum lan!
  hadi oglum bu sefer beni yaniltmayin!
  bence bu sefer sikeceksiniz oglum!
  ben oynasam atmazsiniz itneler.
  takimin yarisi eksik ama 11 kisiyiz!
App Store'dan indirin Google Play'den alın