• 1
  erzurum büyükşehir belediyespor başkanı.

  kendisi bu sabah lig radyo'da mehmet ayan'ın programına telefonla bağlanarak öyle güzel öyle içten ağladı ve isyan etti ki içimin tüm yağları eridi. öyle ki araçla işe giderken 20 dakikalık mesafede en az 6-7 kilo hafiflediğimi hissettim.

  tahmin edeceğiniz gibi; haksızlığa uğradıklarından, koca bir şehrin kaderiyle insanların gözlerine bakarak oynandığından falan bahsetti.

  ve sonra mehmet ayan herkesin aklına gelen soruyu sordu: galatasaray aleyhine yayınlanan bildiriye imza attınız mı?

  konu buraya gelince, kakasını tutmaya çalışan çocuk gibi kıvrım kıvrım kıvrandı başkan. iii uuu vb. sesler çıkardı. sonunda yerin dibini boylayarak ''evet, atılmış imza'' dedi.

  sonra mehmet ayan harika bir soru daha sordu: ''o bildiriyi imzalamak için sizi arayıp desteğinizi isteyenler, bugün siz bu haksızlıklara uğradığınızda arayıp desteklerini bildirdiler mi?''

  yemin ederim o an mehmet ayan gözümde ''ramiz dayı'' , erzurum büyükşehir belediyesporun bu kendi kararlarını vermekten aciz basiretsiz başkanı da ''kerpeten ali'' oldu.

  o bildiriye imza atan tüm parmakların, kaçınılmaz olan bu rezil sona bir an önce kavuşmaları dileğiyle.

  ekleme:

  galatasaray'ın haklı isyanına karşı ''hakemler de insandır, hata yapabilir, hiçbir hakeme yaptırım uygulanmamalı'' içeriğine sahip bildiriye imza atan bu camianın başkanı, aynı programda 03.02.2019 erzurum bb spor rizespor maçının hakemi ile ilgili; ''özgür hiç özgür değil, utancından yüzümüze bakamadı, kafasını kaldıramadı bundan sonra ömür boyu da kafasını kaldıramayacak. bu dediğimi unutmayın'' dedi.