• 2287
    özünde kötü bir insan olabilir fakat konu yalnızca türk futbolu ise bu ülkedeki en güçlü isimdir. totemci falan da değildir sadece ülkedeki iç dinamikleri fazla iyi biliyor. bu herif kadar baskın ve uzun vadede winner ikinci bir isim aklıma gelmiyor spor medyasında. yegane yaşam amacı bizi ve özellikle de fatih terim’i gıcık edip iyice kamçılamak. gazımızı diri tutmamızı sağlamak ve abuk subuk eleştirileri bir galatasaraylı olarak sözüm ona birinci ağızdan yaparak diğer maymunların çenesini kapalı tutmak, tv’de galatasaray’ı eleştirme kotasını tek başına ama yalandan domine etmek. tarihte hiç var olmamış fantezi bir galatasaray futbol takımı bir zamanlar varmış da sanki biz oradan çok kötü bir yere gerilemişiz gibi masallar anlatarak sürekli olarak bizi iteklemek, ufkumuzu ısrarla sonsuza taşımak, bir an bile rehavete kapılmamıza izin vermemek. ilişkilerde de böyle azdırıcı bir taktik vardır bilirsiniz. lan hepimiz de yutuyoruz bu zokayı her sezon, yine yutacağız... tamam bazen çizgiyi elbette aşıyor ama bu adam cidden galatasaraylı ise izahı ancak budur. biz yine ağız dolusu sayalım sövelim kendisine ama bir yandan da başımızdan eksik olmasın lan. yaşım ilerledikçe kendisine benziyorum :(
  • 2288
    bir süre galatasaray'ı kamçılamak için aykırı eleştiriler yaptığını düşündüm. ancak 2018-19 sezonu şampiyonluğu için "müzeye yakışmayacak ilk kupa" dediği an bendeki kendisini bitirmiştir. bu kamçılama değil, galatasaray'a çılgınca saldıranlara koz vermekti. böyle kamçılama olmaz. futbolcular, taraftar, teknik heyeti dilediği kadar eleştirirse kamçılıyor derim. ancak diğer kulüp başkanları ağzıyla konuşmak ayıp oldu.
  • 2290
    troll de değildir, totemci de değildir, herhangi bir motive etme amacı da yoktur. ne yazik ki kendisi psikolojisi çok sağlam olmayan, ilerleyen yaşının da etkisi ile akli melekelerini ve mantığını kaybetmeye başlamış yaşlı bir insandır. iş bulabilmek için saçmalamanın sınırlarını aşarak aykırı fikirleri ile öne çıkmaya çalışıyor. çünkü gerçekten mantıklı ve normal eleştiriler yapmaya kalksa bandırma yerel gazetesinde bile iş bulamayacak kadar vasıfsız. emre bol, turgay demir, sinan engin gibilerinden tek farkı sosyal medya ve teknoloji imkanının olmadığı yıllarda bu işi yapmaya başlaması nedeniyle abdurrahman çelebi olmasıdır. şu cümleleri 40lı yaşlarında bir yorumcu kursa deli diye kanaldan kovarlar.