• 1
  sırasıyla meksikalı* ve ispanyol* orta sahalar. her ikisi de an itibariyle bonservisi elinde olan futbolcu konumunda ve olur veya olmaz o ayrı ama her ikisinin de adı bizimle anıldı/anılıyor.

  ve benim bir hayalim var... :( *

  fernando reges ever banega takası gerçekleştikten sonra bu ikiliden bir tanesinin alınması demek orta sahamızın çağ atlaması manasına gelir.

  ikisini birden almak demek ise... tamam tamam uyandım...
 • 3
  ikisi de defansif orta saha değil merkez orta saha oyuncusu.

  ikisi de 29 yaşında şu an ve hector 4 ay daha büyük.

  hector geçmiş takımı porto'da as oyuncu konumunda olduğu için daha istikrarlı bir şekilde maça çıkmış iken herrera daha çok rotasyonda yer bulmuştur m.united'da. bu nedenle çıktığı maç sayısı daha az.

  herrera'nın sakatlık geçmişi hector'a göre biraz daha kabarık. her sezon bir sakatlık yaşamış ve en fazla 6 maç kaçırmış. bu sayıya 2018-2019 ve 2017-2019 sezonlarında ulaşmış. hector ise bir kere sakatlanmış görünüyor. o da 2016-2017 sezonunda ve sadece 3 maç kaçırmış. insanın inanası gelmiyor ama istatistikleri bu yönde.

  şahsen ben meksikalı hector'un takıma katılmasını isterim. çünkü belhanda ve banega ile daha uyumlu olacağını düşünüyorum. tabi bu da çok mümkün olmayabilir. çünkü a.madrid'in transfer ettiği ve açıklayacağı yönünde haberler vardı ispanya basınında.