• 3
  vefa borcumuzu ödeyemediğimiz kral'ın kendine bir iş bulmasıdır.

  bir jübileyi bile göremedi yıllarını verdiği, rekorların altını üstüne getirdiği takımda. ne yönetim vazgeçti inadından, ne de hakan vazgeçti çok sevdiği futboldan. amerika, dubai derken trt'ye attı kendini en sonunda. hem kral bize kırgın hem biz ona. madem oynamayacaktın başka bir takımda, neden jübileyi kabul etmedin be kral. ali sami yen stadı hayata gözlerini yummadan bir jübile yapsan fena mıydı? gerçi hala vakit var ama yönetimin de bu işi istemesi gerek.

  yönetim de bir o kadar suçlu tabi bu işte. geçen sene gördük, sene başında yine aynı ayak oyunlarıyla hakan'a önce git dediler. sonra hakan takımda kaldı. her maça çıkmadı tabi ama çıktığı her maçta da ilk kez forma giyiyor gibi oynadı, aynı heyecanla. hatırı sayılır goller attı, attırdı. kadroda olmadığı zamanlar küsmedi, kadroya girince yeniden oynadı.

  öyle çok paralar da istemiyordu hani hakan. geçimi sağlayacak bir ücrete bir kaç sezon daha kalırdı istenilse idi... yedek kulübesinde bile oturması yeterdi belki bize, futbolcularımıza ve hatta skibbe'ye. teknik direktörden çok tecrübesi var bu takımda, ve bir o kadar başarısı. eminim ki bu sezon yada en geç önümüzdeki sezon veda ederdi çok sevdiği formasına, taraftarına ve futbola. şanına yakışır bir jübile ile başımızın tacı yapar, teknik heyete katardık kralımızı. ama sadece bizim dilimizde kaldı bunlar. umarım daha da fazla geç olmadan yönetimimiz bu yanlışı düzeltme yollarına gider ve kral'a hak ettiği hediyeyi verirler.

  tv hayatı çok daha farklı bir olay. hakan şükür'ün sahip olduğu karakter onun reyting almasına engel olabilir. eski takımını yerlere göklere sığdıramayan bir yorumcu olmayacaktır hakan. bir diğer adaşı gibi yerden yere de vurmayacaktır. işi gerçekten zor, umarım devam ettiği sürece bu işte de başarılı olur. ama bizim gönlümüz halen kral'ın jübile yapıp tekrar takımla birlikte hizmet vermesi. http://vincasports.blogspot.com/...ni-bir-gol-daha.html

  son olarak:
  (bkz: hakan sukur e jubile yapilmamasi)
App Store'dan indirin Google Play'den alın