• 1
    hafta sonları oynanan maçların saatlerini ve yayınlandığı kanalları içeren programdır.

    bu hafta sonu program şöyledir :

    31 ocak cumartesi:

    13:00 kartalspor-kasımpaşa / bank asya 1.lig / d spor
    13:30 kayserispor-sivasspor / turkcell süper lig / lig tv
    14:45 stoke-man.city / ingiltere premier lig / spormax
    16:00 ankaraspor-trabzonspor / turkcell süper lig / lig tv
    16:30 dortmund-leverkusen / almanya bundesliga / 24 tv
    17:00 m.brough-blackburn / ingiltere premier lig / spormax
    17:00 g.rangers-dundee / iskoçya 1. ligi / futbol smart
    19:00 napoli-udinese / italya serie a / ntv spor
    19:00 denizlispor-galatasaray / turkcell süper lig / lig tv
    21:30 juventus-cagliari / italya serie a / ntv spor
    21:45 ajax-heerenveen / hollanda 1.ligi / futbol smart
    21:45 benfica-rio ave / portekiz / spormax
    22:00 rennes-toulouse / fransa ligue 1 / kanal a
    23:00 numancia-real madrid / ispanya la liga / ntv

    1 şubat pazar:
    13:00 manisaspor-malatyaspor / bank asya 1.lig / d spor
    15:30 newcastle-sunderland / ingiltere premier lig / spormax
    15:30 graafschap-psv / hollanda 1.ligi / futbol smart
    16:00 inter-torino / italya serie a / ntv
    16:00 inverness-celtic / iskoçya 1. ligi / futbol smart
    17:00 fenerbahçe-gaziantepspor / turkcell süper lig / lig tv
    18:00 liverpool-chelsea / ingiltere premier lig / spormax
    18:00 bordeaux-lille / fransa ligue 1 / kanal a
    18:00 w.bremen-a bielefeld / almanya bundesliga / 24 tv
    18:00 santander-barcelona / ispanya la liga / ntv spor
    20:00 belenenses-porto / portekiz / spormax
    20:00 beşiktaş-antalyaspor/ turkcell süper lig / lig tv
    21:30 lazio-milan / italya serie a / ntv spor
    22:00 lyon-st.etienne / fransa ligue 1 / kanal a

    2 şubat pazartesi:

    20:00 karşıyaka-altay / bank asya 1.lig / d spor
  • 2
    bu hafta sonu :

    07.02.2009 cumartesi

    14.45....man. city-middlesbrough ..(spormax)
    15.00....sivasspor-kocaelispor ................(lig tv)
    16.30....schalke-werder bremen ....(kanal 24)
    17.00....chelsea-hull city ................(spormax)
    19.00....galatasaray-kayserispor ............(lig tv)
    19.30....portsmouth-liverpool..........(spormax)
    20.00....nantes-psg ..........................(kanal a)
    22.00....lille-sochaux ........................(kanal a)

    08.02.2009 pazar

    15.00....konyaspor-besiktas ....................(lig tv)
    15.30....tottenham-arsenal ............(spormax)
    18.00....nice-o.lyon ........................(kanal 24)
    18.00....west ham-man.united ......(spormax)
    19.00....istanbul belediye-fenerbahce ....(lig tv)
    21.45....porto-benfica ......................(spormax)
    22.00....marsilya-bordeaux ..............(kanal 24)

    şeklindedir.

    diğer liglerle ve futboldan başka sporlarla ilgilenenler için :

    futbol:

    bank asya 1. lig:
    bugün: 13.00 g.antep bş bld-kartal, (yarın) 13.30 ç.rize-bolu, altay-güngören bld, kasımpaşa-giresun, sakarya-kayseri erciyes, kardemir karabük-manisa, malatya-ordu, samsun-k.yaka, (pazartesi): 20.00 d.dakır-adana.

    2. lig yükselme grubu:

    (yarın): 13.30 belediye van-körfez bld, eyüp-diski, tarsus iy-buca, çorum-mersin iy, tokat-beykoz 1908.

    tff 2. lig klasman

    1. grup: (yarın) 13.30 sarıyer-gaziosmanpaşa, beylerbeyi-gebze, bugsaş-bozüyük, darıca g.birliği-pendik
    2. grup: (yarın) 13.30 altınordu-akhisar bld gençlik, turgutlu-marmaris bld gençlik, adana demir-denizli bld., fethiye-alanya
    3. grup: (yarın) 13.30 zeytinburnu-istanbul, maltepe-etimesgut şeker, kırşehir-kırıkkale, alibeyköy-konya şeker
    4. grup: (yarın) 13.30 a.sebat-trabzon karadeniz, of-kars, pazar-arsin, çankırı bld.-erzurum.

    basketbol
    bbl: 15:00 g.saray-banvit, 16:00 casa ted-türk telekom, 16:00 kepez bld-aliağa petkim, 17:00 p.karşıyaka-darüşşafaka, 17:00 erdemir-antalya bşb.
    tbbl: 14:00 botaş-burhaniye bld, 14:00 sbk-ceyhan bld, 15:00 mersin bşb-çankaya üni.

    voleybol

    aroma erkekler 1.ligi: 16.00 arkas-istanbul bşbld
    aroma bayanlar 1.ligi: 17.30 türk telekom-nilüfer bld, 18.30 vakıfbank g.s-iller bankası, 13.00 f.bahçe acıbadem-gazi üni., 15.30 ereğli bld-eczacıbaşı zentiva
  • 3
    15.03.2009 pazar
    13.00 boluspor - kasımpaşa (d spor)
    13.30 feyenoord - psv (futbol smart)
    15.15 ankaraspor - kayserispor (lig tv)
    15.15 bristol - cardiff (futbol smart)
    15.30 chelsea- manchester city (spormax)
    16.00 siena - milan (ntv spor)
    18.00 a. villa - tottenham (spormax)
    18.00 lyon - auxerre (kanal a)
    18.00 hamburg - e. cottbus (24)
    19.00 trabzonspor - galatasaray (lig tv)
    20.00 atletico madrid - villarreal (ntv spor)
    22.00 psg - marsilya (kanal a)
    22.00 almeria - barcelona (ntv spor)
    22.15 porto - naval (spormax)
  • 4
    *' lara dikkat ! :)
    17 nisan cuma
    18.00 kayseri erciyes - çaykur rize / bank asya 1.lig / d spor
    20.00 trabzonspor - gençlerbirliği / turkcell süper lig / lig tv
    21.30 schalke 04 - energie cottbus / almanya bundesliga / 24 tv

    18 nisan cumartesi
    14.00 adanaspor - malatyaspor / bank asya 1.lig / d spor
    16.15 konyaspor - sivasspor / turkcell süper lig / lig tv
    16.30 wolfsburg - bayer leverkusen / almanya bundesliga / 24 tv
    17.00 middlesbrough - fulham / ingiltere premier lig / spormax
    ***** 19.20 arsenal - chelsea / fa cup / ntvspor
    20.00 ankaraspor - fenerbahçe / turkcell süper lig / lig tv
    20.00 grenoble - toulouse / fransa ligue 1 / kanal a
    ****21.30 juventus -inter/ italya serie a / ntv spor
    22.00 st. etienne - lille / fransa ligue 1 / kanal a

    19 nisan pazar
    13.00 lokomotiv moscow - zenit / rusya / spormax
    14.00 kartalspor - boluspor / bank asya 1.lig / d spor
    15.30 tottenham - newcastle united / ingiltere premier lig / spormax
    16.15 istanbul belediye - galatasaray / turkcell süper lig / lig tv
    17.00 manchester city - west bromwich / ingiltere premier lig / spormax
    18.00 lorient - marseille / fransa ligue 1 / kanal a
    18.00 hertha berlin - werder bremen / almanya bundesliga / 24 tv
    *****18.00 manchester united- everton / fa cup / ntvspor
    20.00 academica - porto / portekiz / spormax
    20.00 beşiktaş - bursaspor / turkcell süper lig / lig tv
    ******21.00 boca juniors - river plate / arjantin / ntvspor
    ***22.00 bordeaux - lyon / fransa ligue 1 / kanal a
    22.15 vitoria setubal - benfica / portekiz / spormax

  • 5
    1 mayıs cuma
    20.00 hacettepe - galatasaray (lig tv)
    21.30 bochum - hannover (kanal 24)
    2 mayıs cumartesi
    13.00 spartak moskova - dinamo moskova (spormax)
    14.45 middlesbrough - manchester united (spormax)
    16.30 wolfsburg - hoffenheim (kanal 24)
    17.00 chelsea - fulham (spormax)
    20.00 trabzonspor - kayserispor (lig tv)
    20.00 valenciennes - lyon (kanal a)
    20.45 academica - sporting lisbon (spormax)
    21.00 real madrid - barcelona (ntv)
    22.00 marseille - toulouse (kanal a)
    22.45 n. madeira - benfica (spormax)
    23.00 villarreal - sevilla (ntvspor)
    3 mayıs pazar
    12.00 k. sovetov - cska moscow (spormax)
    15.00 gaziantepspor - sivasspor (lig tv)
    15.30 liverpool - newcastle united (spormax)
    16.00 catania - milan (ntvspor)
    18.00 hamburg - hertha berlin (kanal 24)
    18.00 psg - rennes (kanal a)
    18.00 sunderland - everton (spormax)
    20.00 beşiktaş - fenerbahçe (lig tv)
    22.00 bordeaux- sochaux (kanal a)
  • 6
    8 mayıs cuma
    21.30 bayer leverkusen - armenia bielefeld (kanal 24)
    9 mayıs cumartesi
    16.30 stuttgart - woflsburg (kanal 24)
    19.00 ankaraspor - beşiktaş (spormax)
    19.00 fenerbahçe - denizlispor (iz tv-201)
    19.00 galatasaray - ankaragücü (digi-202)
    19.00 gençlerbirliği - hacettepe (jojo-204)
    19.00 kocaelispor - trabzonspor (actionmax-203)
    19.00 sivasspor - istanbul belediye (lig tv)
    23.00 sporting lisbon - vitoria setubal (spormax)
    23.00 valencia - real madrid (ntv)
    10 mayıs pazar
    15.30 altay - kayseri erciyes (d spor)
    15.30 boluspor - güngören belediye (d spor)
    15.30 manchester united - manchester city (spormax)
    16.00 chievo - inter (ntvspor)
    18.00 arsenal - chelsea (spormax)
    18.00 werder bremen - hamburg (kanal 24)
    20.00 barcelona - villarreal (ntvspor)
    21.30 milan - juventus (ntv)
    22.15 porto - nacional maderia (spormax)
  • 7
    15 mayıs cuma
    16:00 boluspor - karşıyaka (d spor)
    20:30 kasımpaşa - altay (d spor)
    16 mayıs cumartesi
    14:45 manchester united - arsenal (spormax)
    17:00 bolton - hull city (spormax)
    17:00 middlesbrough - aston villa (spormax)
    17:00 newcastle united - fulham (spormax)
    20:00 bordeaux - le mans (kanal a)
    20:00 sivasspor - hacettepe (lig tv)
    21:30 udinese - milan (ntvspor)
    21:45 trofense - sporting lisbon (spormax)
    22:00 psg - auxerre (kanal a )
    23:00 villarreal - real madrid (ntv)
    17 mayıs pazar
    15:30 west bromwich - liverpool (spormax)
    18:00 chelsea - blackburn rovers (spormax)
    18:00 nantes - rennes (kanal a)
    20:00 ankaragücü - beşiktaş (lig tv)
    20:00 antalyaspor - fenerbahçe (iz tv)
    20:00 denizlispor - ankaraspor (actionmax)
    20:00 galatasaray - gençlerbirliği (digi)
    20:00 konyaspor - eskişehir (actionmax)
    20:00 trabzonspor - bursaspor (spormax)
    20:00 istanbul belediye - kayserispor (actionmax)
    20:00 mallorca - barcelona (ntv)
    22:00 marsilya -o.lyon (kanal a)
    18 mayıs pazartesi
    22:00 portsmouth - sunderland (spormax)
  • 11
    22 ocak cuma

    20.00 fenerbahçe-denizlispor => lig tv
    21.30 freiburg-stuttgart => trt 3

    23 ocak cumartesi

    02.00 toronto raptors-milwaukee bucks => ntv
    13.30 erciyesspor-konyaspor => d spor
    14.45 preston north end-chelsea (fa cup) => ntv spor
    15.00 kepez belediye-fenerbahçe ülker => spormax
    16.30 werder bremen-bayern münih => trt 3
    17.00 manchester united-hull city => spormax
    17.00 everton-birmingham (fa cup) => ntv spor
    17.00 efes pilsen-merşin bşb => sky türk
    19.00 oyak renault-galatasaray cafe crown => spormax
    19.00 beşiktaş-istanbul bşb => lig tv
    19.15 tottenham-leeds united (fa cup) => ntv spor
    19.30 dortmund-hamburg => trt 3
    21.00 valladolid-barcelona => ntv
    21.45 juventus-roma => ntv spor

    24 ocak pazar

    04.00 denver nuggest-new orleans hornets => ntv spor
    13.30 giresunspor-karabükspor => d spor
    15.00 trabzonspor-sivasspor => lig tv
    15.30 stoke city-arsenal (fa cup) => ntv spor
    16.30 wolfsburg-köln => trt 3
    17.00 beşiktaş cola turka-darüşşafaka => spormax
    18.00 angola-gana (afrika uluslar kupası) => eurosport
    18.30 hoffenheim-leverkusen => trt 3
    19.00 galatasaray-gaziantepspor => lig tv
    21.30 fildişi sahilleri-cezayir (afrika uluslar kupası) => eurosport
    21.45 ınter-milan => ntv spor
    22.00 real madrid-malaga => ntv

    arada basket maçları da var, o da bizden bir hizmet olsun. thisisthebesttillwedobetter kardeşime hizmet olsun bir nevi, zaten hava bok gibi olacak hafta sonu, evde oturup maçlara gömülmek en iyisi.
  • 12
    29 ocak cuma
    20.00 antalyaspor – beşiktaş (lig tv)
    21.30 hamburg – wolfsburg (trt 3)
    30 ocak cumartesi
    13.30 çaykur rize – adanaspor (d spor)
    17.00 liverpool – bolton (spormax)
    18.00 nijerya – cezayir (eurosport)
    19.00 diyarbakırspor – trabzonspor (lig tv)
    19.30 burnley – chelsea (spormax)
    19.30 schalke – hoffenheim (trt 3)
    20.00 lille – lens (kanal a)
    21.00 sporting gijon – barcelona (ntv)
    22.00 montpellier – marseille (kanal a)
    23.00 deportivo la coruna – real madrid (ntvspor)
    31 ocak pazar
    13.30 karşıyaka – giresunspor (d spor)
    15.00 sivasspor – fenerbahçe (lig tv)
    15.30 manchester city – portsmouth (spormax)
    16.00 parma – ınter (ntvspor)
    18.00 arsenal – man. united (spormax)
    18.00 auxerre – st. etienne (kanal a)
    18.00 mısır – gana (eurosport)
    18.30 bayer leverkusen – freiburg (trt 3)
    19.00 denizlispor – galatasaray (lig tv)
    22.00 lyon – psg (kanal a)
    22.00 sevilla – valencia (ntvspor)
  • 13
    5 şubat cuma
    20:00 beşiktaş-gençlerbirliği / lig tv
    21:30 w.breme-h.berlin / trt 3

    6 şubat cumartesi
    13:30 bucaspor-konyaspor / d spor
    14:45 liverpool-everton / spormax
    17:00 man united-portsmouth / spormax
    16:30 wolfsburg-b.münih / trt 3
    19:00 kayserispor-galatasaray / lig tv
    21:00 barcelona-getafe / ntv
    21:45 livorno-juventus / ntv spor
    22:00 rennes-bordeaux / kanal a
    23:00 real madrid-espanyol / ntv
    23:45 setubal-benfica / rtp international

    7 şubat pazar
    13:00 uefa euro 2012 kura çekimi / trt 3
    13:30 samsunspor-rizespor / d spor
    15:00 trabzonspor-manisaspor / lig tv
    15:30 feyenoord-az
    16:00 inter-cagliari / ntv spor
    17:30 ajax-twente
    18:00 chelsea-arsenal / spormax & lider tv
    18:30 dortmund-e.frankfurt / trt 3
    19:00 fenerbahçe-diyarbakırspor / lig tv
    20:00 toulouse-lyon / kanal a
    21:45 fiorentina-roma / ntv spor
    22:00 santander-atletico madrid / ntv
    22:00 marseille-valenciennes / kanal a

    8 şubat pazartesi
    20:00 altay-karşıyaka / d spor
  • 14
    12 şubat cuma
    21:30 m.gladbach-nurnberg / trt 3
    21:45 milan-udinese / ntv spor

    13 şubat cumartesi
    13:30 mersin idmanyurdu-altay / d spor
    14:00 chelsea-cardiff city / fa cup-last 16
    16:30 leverkusen-wolfsburg / trt 3
    19:00 roma-palermo /
    19:00 gijon-valencia /
    19:00 gaziantespor-beşiktaş / lig tv
    19:15 man city-stoke city / fa cup-last 16
    19:30 b.münih-dortmund / trt 3
    21:00 xerez-real madrid / ntv
    21:45 sampdoria-fiorentina /
    22:00 lyon-lens / kanal a
    23:00 villareal-bilbao /
    23:15 leixoes-porto / rtp ınternacional

    14 şubat pazar
    14:00 denizlispor-kayserispor / lig tv
    15:30 bolton-tottenham / fa cup-last 16
    16:00 juventus-genoa / ntv spor
    18:00 auxerre-rennes / kanal a
    18:30 frankfurt-freibourg / trt 3
    19:00 manisaspor-fenerbahçe / lig tv
    21:45 napoli-inter / ntv spor
    22:00 bordeaux-saint etienne / kanal a
    22:00 atletico madrid-barcelona / ntv

    15 şubat pazartesi
    20:00 rizespor-giresunspor / d spor
    20:00 bursaspor-trabzonspor / lig tv
  • 15
    20 şubat cumartesi
    13:30 bucaspor-kartalspor / d spor
    13:30 göztepe-şanlıurfaspor / yeni asır tv
    14:45 everton-man united / spormax
    15:00 eskişehirspor-gençlerbirliği / lig tv
    16:30 nurnberg-bayern / trt 3
    17:00 wolves-chelsea / spormax
    19:30 portsmouth-stoke city / spormax
    20:00 trabzonspor-istanbul bb / lig tv
    20:00 st etienne-montpellier / tv5 monde
    21:00 barcelona-santander / ntv
    21:45 inter-sampdoria / ntv spor
    22:00 paris-toulouse / kanal a
    23:00 mallorca-sevilla /
    23:15 olhanense-sporting / rtp ınternacional
    23:30 corinthians-rio branco / spormax

    21 şubat pazar
    13:30 altay-rizespor / d spor
    16:00 aston villa-burnley / spormax
    16:00 roma-catania veya bologna-juventus / ntv spor
    16:30 freibourg-h.berlin / trt 3
    17:00 man city-liverpool / spormax
    18:00 marseille-nancy / kanal a
    18:30 werder-leverkusen & wolfsburg-schalke 04
    19:00 beşiktaş-galatasaray / lig tv
    21:00 palmeiras-sao paulo / spormax
    21:45 bari-milan / ntv spor
    22:00 rennes-lille / kanal a
    22:00 real madrid-villareal / ntv
    22:15 porto-braga

    22 şubat pazartesi
    20:00 dardanelspor-karabükspor / d spor
    20:00 fenerbahçe-bursaspor / lig tv
    22:00 blackburn-bolton / spormax (premier league)
    22:00 valencia-getafe / (la liga)
  • 16
    26 şubat cuma
    20:00 antalyaspor-trabzonspor / lig tv
    21:30 schalke 04-dortmund / !

    27 şubat cumartesi
    13:30 kocaelispor-altay / d spor
    14:45 chelsea-man city / spormax
    14:00 bursaspor-sivasspor / lig tv
    16:30 mainz-bremen / trt 3
    17:00 watford-newcastle / futbol smart
    19:00 kayserispor-beşiktaş / lig tv
    19:30 stoke city-arsenal / spormax
    19:30 leverkusen-köln / trt 3
    21:00 tenerife-real madrid / ntv spor
    22:00 montpellier-rennes / kanal a
    23:00 barcelona-malaga / ntv spor
    23:15 leixoes-benfica / rtp & sıc ınternacional

    28 şubat pazar
    00:30 santo andre-portuguesa / spormax
    13:30 ajax-ultrecht / futbol smart
    13:30 karabükspor-konyaspor / d spor
    14:30 rangers-celtic / euro futbol
    15:00 ibb-fenerbahçe / lig tv
    15:00 tottenham-everton / spormax
    15:30 psv-rkc waaljik / futbol smart
    16:00 milan-atalanta / ntv spor
    16:30 hannover-wolfsburg / trt 3
    17:00 liverpool-blackburn / spormax
    17:00 aston villa-man united / kanal a (carling cup-final)
    19:00 galatasaray-kasımpaşa / lig tv
    19:30 b.munih-hamburg / trt 3
    22:00 santos-corinthians / spormax
    22:00 psg-marseille / kanal a
    22:00 atletico madrid-valencia / ntv spor
    22:15 sporting lizbon-porto / futbol smart

    1 mart pazartesi
    20:00 adanaspor-bucaspor / d spor
  • 17
    6 mart cumartesi
    13:30 giresunspor-boluspor / d spor
    15:00 diyarbakırspor-bursaspor / lig tv
    16:30 köln-b.münih / trt 3
    17:00 arsenal-burnley / spormax
    19:00 fiorentina-juventus / ntv spor
    19:00 trabzonspor-gençlerbirliği / lig tv
    19:30 wolves-man united / spormax
    21:00 almeria-barcelona / ntv
    21:45 roma-milan / ntv spor
    22:00 st etienne-lille / kanal a
    23:00 real madrid-sevilla / ntv
    7 mart pazar
    13:30 samsunspor-adanaspor / d spor
    16:30 nurnberg-leverkusen / trt 3
    18:00 everton-hull city / spormax
    18:00 marsilya-lorient / kanal a
    18:30 hoffenheim-mainz / trt 3
    19:00 fenerbahçe-antalyaspor / lig tv
    21:45 inter-genoa / ntv spor
    22:00 bordeaux-montpellier / kanal a
    22:00 sao caetano-corinthians / spormax
    8 mart pazartesi
    20:00 konyaspor-karşıyaka / d spor
    20:00 eskişehirspor-galatasaray / lig tv
    22:00 wigan-liverpool / spormax
    22:00 valencia-santander / ntv spor
  • 18
    19 mart cuma
    13:00-14:00 uefa şampiyonlar ligi & avrupa ligi kura çekimi
    20:00 kasımpaşa-beşiktaş / lig tv
    21:30 köln-m'gladbach / trt 3

    20 mart cumartesi
    13:30 göztepe-çorumspor / yeni asır tv
    13:30 bucaspor-karabükspor / d spor
    13:30 rkc-ajax / futbolsmart
    16:30 e.frankfurt-b.münih / trt 3
    17:00 stoke-tottenham / spormax
    19:00 fenerbahçe-gaziantespor / lig tv
    19:20 bistol city-newcastle / eurofutbol
    19:30 arsenal-west ham / spormax
    19:30 dortmund-leverkusen / trt 3
    20:45 psv-twente / futbolsmart
    21:00 real madrid-gijon / ntv
    21:45 palermo-inter / ntv spor
    22:00 palmeiras-ponte preta / spormax
    22:00 lens-sochaux / kanal a
    23:00 espanyol-sevilla

    21 mart pazar
    13:00 zenit-sprtak moskova / spormax
    13:30 altay-adanaspor / d spor
    15:30 manchester united-liverpool / spormax
    16:00 milan-napoli / ntv spor
    16:30 hamburg-schalke 04 / trt 3
    18:00 blackburn-chelsea / spormax
    18:00 bordeaux-lille / kanal a
    18:30 wolfsburg-h.berlin / trt 3
    19:00 trabzonspor-galatasaray / lig tv
    20:00 boca juniors-river plate / ntv spor
    21:15 benfica-porto / (portekiz lig kupası finali)
    21:45 sampdoria-juventus / ntv
    22:00 marseille-lyon / kanal a
    22:00 real zaragoza-barcelona / ntv spor
    22:00 gremio-corinthians / spormax

    22 mart pazartesi
    20:00 bursaspor-denizlispor / lig tv
    20:00 konyaspor-rizespor / d spor
  • 19
    2 nisan cuma
    20.00 ankaragücü – beşiktaş (lig tv)
    3 nisan cumartesi
    14.30 kayseri erciyer – adanaspor (d spor)
    14.45 manchester united – chelsea (spormax)
    16.00 ınter – bologna (ntvspor)
    17.00 arsenal – wolverhampton (spormax)
    19.00 bursaspor – antalyaspor (lig tv)
    21.00 barcelona – atletic bilbao (ntv)
    22.00 montpellier – monaco (kanal a)
    22.00 palmeiras – oeste (spormax)
    4 nisan pazar
    17.00 birmingham – liverpool (spormax)
    18.00 everton – west ham (spormax)
    18.00 marsilya – lens (kanal a)
    18.00 valencia – osasuna (ntvspor)
    18.30 hamburg – hannover (trt 3)
    19.00 fenerbahçe – kayserispor (lig tv)
    20.00 r. santander – real madrid (ntvspor)
    22.00 ıtuano – corinthians (spormax)
    22.00 auxerre – psg (kanal a)
    5 nisan pazartesi
    20.00 sivasspor – galatasaray (lig tv)
    20.00 altay – giresunspor (d spor)
  • 20
    9 nisan cuma
    20.00 gaziantepspor – manisaspor (lig tv)
    21.30 mönchengladbach – frankfurt (trt 3)
    10 nisan cumartesi
    14.30 boluspor – konyaspor (d spor)
    15.15 spartak moskova – terek (spormax)
    17.00 hull city – burnley (spormax)
    19.00 aston villa – chelsea (ntvspor (fa cup)
    19.00 beşiktaş – trabzonspor (lig tv)
    19.30 bayer leverkusen – bayern münich (trt haber)
    21.45 fiorentina – ınter (ntvspor)
    22.00 psg – bordeaux (kanal a)
    23.00 real madrid-barcelona (ntv)
    11 nisan pazar
    13.30 psv – feyenoord (futbol smart)
    14.30 samsunspor – kayseri erciyes (d spor)
    15.00 gençlerbirliği – bursaspor (lig tv)
    15.30 blackburn – man. united (spormax)
    16.00 milan – catania (ntvspor)
    16.30 bochum – hamburg (trt 3)
    17.00 liverpool – fulham (spormax)
    18.00 lyon – lille (kanal a)
    18.00 man. city – birmingham (spormax)
    18.00 tottenham – portsmouth (ntvspor (fa cup)
    18.30 nürnberg – wolfsburg (trt 3)
    19.00 galatasaray – diyarbakırspor (lig tv)
    22.00 marsilya – nice (kanal a)
    12 nisan pazartesi
    20.00 çaykur rize – karabük (d spor)
    20.00 kayserispor – sivasspor (lig tv)
  • 21
    http://jaimelesport.blogspot.com/

    --- alıntı ---

    16 nisan cuma

    20.00 bursaspor – gaziantepspor (lig tv)
    21.30 köln – bochum (trt 3)
    21.45 ınter – juventus (ntvspor)

    17 nisan cumartesi

    14:30 konyaspor-adanaspor (d spor)
    14.45 man. city – man. united (spormax)
    17.00 stoke city – bolton (spormax)
    19.00 manisaspor – galatasaray (lig tv)
    19:15 wba - middlesbrough (futbol smart)
    19.30 bayern münich – hannover (trt haber)
    19.30 tottenham – chelsea (spormax)
    21.00 espanyol – barcelona (ntvspor)
    22.00 bordeaux – lyon (kanal a)
    23.00 villarreal – a.madrid (ntvspor)

    18 nisan pazar

    13.00 saturn – spartak moskova (spormax)
    14:30 g.rangers - hearts (futbol smart)
    14:30 karşıyaka-ç.rizespor (d spor)
    15.30 wigan – arsenal (spormax)
    15:30 ajax - heracles (futbol smart)
    15:30 twente - feyenoord (euro futbol)
    16.00 sampdoria – milan (ntvspor)
    18.00 lille – monaco (kanal a)
    18.00 portsmouth – aston villa (spormax)
    19.00 fenerbahçe – beşiktaş (lig tv)
    19.30 lazio – roma (ntvspor)
    22.00 real madrid – valencia (ntvspor)
    22.00 st. etienne – psg (kanal a)
    22.00 santos – sao paulo (spormax)
    00.30 santo andre – gremio (spormax)

    19 nisan pazartesi

    14:30 bucaspor-mersin i.y (d-spor)
    20.00 trabzonspor – kasımpaşa (lig tv)
    22.00 liverpool – west ham (spormax)

    --- alıntı ---
  • 22
    30 nisan cuma
    22.00 auxerre – marsilya (kanal a)
    1 mayıs cumartesi
    02.30 rosario central – godoy cruz (ntvspor)
    14.45 birmingham – burnley (spormax)
    16.00 ankaragücü – trabzonspor (lig tv)
    16.30 bayern münich – bochum (trt 3)
    16.30 schalke – werder bremen (trt haber)
    17.00 manchester city – aston villa (spormax)
    19.00 parma – roma (ntvspor)
    20.00 bursaspor – kayserispor (salon 1)
    20.00 fenerbahçe – eskişehirspor (lig tv)
    20.00 istanbul belediye – galatasaray (spormax)
    23.00 villarreal – barcelona (ntvspor)
    2 mayıs pazar
    13.00 saturn – zenit (spormax)
    15.00 konyaspor – giresunspor (d spor)
    15.30 liverpool – chelsea (spormax)
    16.00 catania – juventus (ntvspor)
    18.00 bordeaux – toulouse (kanal a)
    18.00 sunderland – manchester united (spormax)
    20.00 diyarbakırspor – beşiktaş (lig tv)
    20.00 real madrid – osasuna (ntv)
    21.45 lazio – ınter (ntvspor)
    22.00 montpellier – lyon (kanal a)
    22.00 santos – santo andre (spormax)
  • 24
    7 mayıs cuma
    20:00 beşiktaş-manisaspor / lig tv

    8 mayıs cumartesi
    16:30 bundesliga son hafta
    16:30 h.berlin-b.münih / trt haber
    20:00 adanaspor-karabükspor / futbol smart
    20:00 bucaspor-k.erciyesspor / d spor
    20:00 galatasaray-antalyaspor / lig tv
    22:00 auxerre-lens & lille-marseille / kanal a

    9 mayıs pazar
    00:30 botafogo-santos / spormax
    15:00 kocaelispor-çaykur rizespor / d spor
    16:00 roma-cagliari & inter-chievo / ntv spor
    18:00 premier league son hafta
    18:00 manchester united-stoke & chelsea-wigan / spormax
    20:00 ankaragücü-fenerbahçe / lig tv
    20:00 real madrid-a.bilbao / ntv
    20:00 sevilla-barcelona / ntv spor

    10 mayıs pazartesi
    13:00 cska moskova-terek / spormax
    20:00 trabzonspor-denizlispor / lig tv
  • 25
    http://jaimelesport.blogspot.com/...ran-sampiyonluk.html

    --- alıntı ---

    15 mayıs cumartesi

    17:00 chelsea-portsmouth - ntv spor
    19:00 antalyaspor-kayserispor - lig tv
    21:00 w.bremen-bayern münih - kanal a
    21:45 milan-juventus - ntv spor

    16 mayıs pazar

    00:30 fluminense-a.goianiense - spormax
    16:00 siena-inter - ntv spor
    16:00 chievo-roma - ntv
    20:00 fenerbahçe-trabzonspor - lig tv
    20:00 bursaspor -beşiktaş - spormax
    20:00 barcelona-valladolid - ntv spor
    20:00 malaga-real madrid - ntv
    20:00 gençlerbirliği-galatasaray - salon 1
    22:00 gremio-corinthians - spormax

    17 mayıs pazartesi

    00:30 vasco da gama-palmeiras - spormax
    20:00 karşıyaka-altay - futbol smart
    20:00 konyaspor-adanaspor - d spor

    --- alıntı ---