• 2 üyesi şu anda ntvspor canlı yayınında.

  orada bize göre sağda duran bir amca var. beyaz gömlekli. o amca, yarım saattir bir şeyler zırvalıyor. yazmayayım dedim, dayanamadım. sözleri aşağı yukarı şöyle:

  - galatasaray çok kötü durumda. hiç transfer yapamıyor. çünkü paraları yok.

  - galatasaray, selçuk ve elmander'i aldı ama bedava transferler. para vermediler, çünkü paraları yok.

  - galatasaray'ın transfere ihtiyacı var. fenerbahçe ve beşiktaş çok harika transferler yaptı ama galatasaray'dan ses yok. para yok çünkü.

  - galatasaray, klose'yi alacaktı; alamadı. çünkü paraları yok. zaten o da bonservissiz transfer.

  - galatasaray'da para yok, ama ünal aysal cebinden para koymuyor. ünal aysal ve yönetimi para koymayacaklarsa neden geldiler? insan bi 50 milyon dolar cebinden harcar.

  - galatasaray yönetimi elini cebine atmalı. galatasaray'ın parası yok.

  - galatasaray'da büyük bir kaos var. fatih terim ve yardımcıları hala resmi imza atmadı. ne olacak belli değil. transfer de yok zaten. çünkü, para yok.

  - galatasaray çok geride. transfer lazım. ama yapamıyorlar. çünkü, para yok.

  belki izleyenler olmuştur. hiç abartmıyorum.
 • --- alinti ---
  cimbom'a 2 hollandalı!
  galatasaray, klaas-jan huntelaar ve john heintinga'ya talip oldu.

  frank rijkaard'ın gelişiyle birlikte transfer çalışmalarını hızlandıran galatasaray, arafığı defans ve forvet oyuncularını madrid'te buldu.

  tuttomercatomercatoweb.com adlı sitede yer alan haberde, rijkaard'ın real madrid'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan klaas-jan huntelaar ve atletico madrid'te forma giyen john heitinga'ya talip olduğu iddia edildi.

  sarı-kırmızılı takım rijkaard'ın ismini kullanarak ünlü hollandalı oyuncuları kadrosuna katmak istiyor.

  http://www.htspor.com/...ma-2-Hollandali.aspx
  --- alinti ---

  öncelikle, bahsettikleri sitenin adresini yanlış vermişler. ilgili site ve haber için: http://www.tuttomercatoweb.com/...ad&id=156673

  ikincisi ve önemlisi, google translate gazeteciliği yapmışlar. ama bilerek ya da bilmeyerek haberdeki en önemli ayrıntıyı atlamışlar: "secondo il giornale vatan" yani "vatan gazetesi'ne göre".

  işte böyle de bir spor servisi imiş.
 • haber turk gazetesi icin zorunlu açıklama:

  --- (alinti) ---

  bir süredir haber türk gazetesi'nde, erhan telli imzasıyla teknik direktörümüz frank rijkaard'ı adeta zorla milan kulübüne transfer ettirmek üzere birbiri ardına haber ve yorumlar yer almaktadır.

  sözkonusu muhabir, yazılarında önce milan kulübünden frank rijkaard'a "teklif getirtmiş", sözleşmesinin süresini "indirtmiş", hocamızın kafasının iyice karıştığına iman etmiş, "göz hapsine" aldırtmış, nihayet senaryosunun gerçekleşemeyeceğini idrak edince bugünkü "haber"inde de "seneye allah kerim" diyerek niyetini iyice açığa çıkarmıştır.

  ilginç olan, birbiri peşi sıra bu haberlerin aynı kalemden çıkmasının yanısıra sözkonusu gazetede ısrarla manşetten verilmesidir.

  bu ısrardan anladığımız, galatasaray'daki gidişatı bozmak, takımımıza olan inancın temel kaynaklarından teknik ekibimizin kalıcılığını tartışılır hale getirerek istikarsızlığı pompalamak ve sonuçta tüm galatasaray ailesi'nin kafasını karıştırmaktır.

  yazılan bu senaryonun boşa çıkması, itibar görmemesinden dolayı galatasarayımız adına mutlu, sözkonusu medya organı ve muhabiri adına üzüntülüyüz!

  sözkonusu medya ve muhabirin, gelecekte de galatasaray'ımızı yeni spekülasyonlarla karıştırma çabalarında bulunmaya devam edeceklerinden kuşkumuz yoktur.

  galatasaray ailesinin, bugün olduğu gibi, gelecekte de bu tip sonuçsuz çırpınışlara prim vermeyerek, şampiyonluk hedefimizde birlik ve dayanışma içerisinde olacağından eminiz.

  galatasaray spor kulübü

  --- (alinti) ---