• https://twitter.com/...07616?s=19

  tasvip ettiğimden değil ama adamını bulduktan sonra çok da rağbet görmeyen bir deplasman maçında zorlanmadan girilecek bir listeye girmiş kulüp üyesi.

  mesela örnek diye veriyorum, ayni listede yakup peker bey var. son yıllarda mahmut recevik abisine yanlıyordu. ikisi de aynı kafada tipler, iyi anlaşıyorlar. yanlaya yanlaya hop diye protokole zıplamış. insan tebessüm ediyor ama oluyor yani böyle şeyler.

  bence hemen yönetim-fatih terim ilişkisine bağlamamak gerekir.

  ayrıca bu vezir bey bizim iş adamları derneğinde de birşeyler yapıyordu yani tümden alakasız biri değil diye hatırlıyorum.

  edit: bir de teknik bilgi ekleyeyim. her statta misafir takımın yönetim kurulu üye sayısı kadar protokol koltuğu ayrılır. bu mesela bizim için 16 kişidir. oraya kimi oturtacağına da kafile başkanı karar verir. gördüğünüz gibi deplasmanda o kadar kişi bile bulunmaz, o yüzden yukarıda girmesi çok zor değil dedim. kafile başkanı da koltukları kafasına göre doldurur. mesela bu maçta abdurrahim albayrak kafile başkanı, demek ki listeye o karar vermiş.
 • https://twitter.com/...434254426607616?s=19

  yönetim eğer kendisini davet ettiyse hemen istifa etmelidir, kardeşim neden protokole davet ettiğiniz insanların sosyal medyalarında retweet ettikleri şeylere bakmıyorsunuz.?
  bu arada ben üşenmeyip baktım böyle bir tweeti retweetlememiş. fakat bu arkadaşın fenerli kanı biraz ağır basıyor sanıyorum
  https://twitter.com/.../1168950828335554562
  şu tweeti retweetlemiş.
  yönetimden hiç kimsenin maçtan önce karşı tarafın yöneticilerinin sosyal medyalarına baktığını düşünmüyorum. zaten yapmalarına da gerek yok. yönetimi vuracağınız yer burası değil.